Merma BV
De score van Merma verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Eigen vermogen +88 % Totaal activa +86 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 10 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Merma
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 493 281 € | ||||
| Eigen vermogen | € 2,41 mln | ||||
| Liquide middelen | 792 821 € | ||||
| EBITDA | −20 753 € | ||||
| Totaal activa | € 2,52 mln |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 22/09/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 11/08/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 23/08/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 29/09/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 23/08/2022
Financiële analyse van Merma
- Solvabiliteit95,8 %mediaan van de sector: 55,6 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Merma
Publicaties van Merma in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0841.978.311
- Btw-nummer
- BE0841978311
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0841978311 · vastgesteld op 08/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 19/12/2011
- Zetel
- 2950 Kapellen
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 22/09/2026
- Activiteit
- Activiteiten van holdings (NACE 64210)
Merma (BV) is sinds 2011 gevestigd in Kapellen en actief in: activiteiten van holdings. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 493 281 € en een eigen vermogen van € 2,41 mln; de omzet is niet gepubliceerd. De solvabiliteit bedraagt 95,8 %, boven de mediaan van de sector (55,6 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Merma
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Orient Growth Fund II Activiteiten van geldmarkt- en niet-geldmarktbeleggingsfondsen Antwerpen · balans € 2,52 mln
- Mamofraje Brugge · balans € 2,52 mln
- T.V.D. Groothandel in kleding en schoeisel Boechout · balans € 2,51 mln
- Investcore Activiteiten van holdings Etterbeek · balans € 2,52 mln
- H & T Holding Activiteiten van holdings Elsene · balans € 2,52 mln
- Dokter P. Vanhoenacker - Radioloog Activiteiten van medisch specialisten Koksijde · balans € 2,51 mln
- Ortho-D Activiteiten van holdings Bergen · balans € 2,52 mln
- K14 Invest Activiteiten van holdings Ranst · balans € 2,52 mln
Veelgestelde vragen over Merma
Wat is de omzet van Merma?
Merma legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van Merma?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0841978311 voor Merma, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0841.978.311.
Waar is de zetel van Merma?
Volgens het KBO-register is de zetel van Merma gevestigd in 2950 Kapellen.
Wat is het eigen vermogen van Merma?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Merma 2 410 611 €, een solvabiliteit van 95,8 % van het balanstotaal.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Merma?
Het register telt 2 actieve mandaten bij Merma. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Merma
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →