Envice BV
0,8 VTEDe score van Envice verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Eigen vermogen +186 % Totaal activa 0 % Personeelsbestand (gem. VTE) -60 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 10 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Envice
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 53 789 € | ||||
| Eigen vermogen | 496 849 € | ||||
| Liquide middelen | 237 178 € | ||||
| EBITDA | 119 317 € | ||||
| Totaal activa | 682 151 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 30/06/2025neergelegd op 04/02/2026
- Boekjaar afgesloten op 30/06/2024neergelegd op 28/01/2025
- Boekjaar afgesloten op 30/06/2023neergelegd op 31/01/2024
- Boekjaar afgesloten op 30/06/2022neergelegd op 09/01/2023
- Boekjaar afgesloten op 30/06/2021neergelegd op 24/01/2022
Financiële analyse van Envice
- Solvabiliteit72,8 %mediaan van de sector: 48,6 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Envice
Publicaties van Envice in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0841.221.315
- Btw-nummer
- BE0841221315
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0841221315 · vastgesteld op 06/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 22/11/2011
- Zetel
- 8730 Beernem
- Grootte
- Zeer klein · 0,8 VTE
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 04/02/2026
- Activiteit
- Algemene elektrotechnische installatiewerken (NACE 43211)
Envice (BV) is sinds 2011 gevestigd in Beernem en actief in: algemene elektrotechnische installatiewerken. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 53 789 € en een eigen vermogen van 496 849 €; de omzet is niet gepubliceerd. Met 0,8 voltijdse equivalenten is het een zeer kleine onderneming naar personeelsbestand. De solvabiliteit bedraagt 72,8 %, boven de mediaan van de sector (48,6 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Envice
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- VaKoTech Loodgieterswerk, installatie van verwarming en klimaatregeling Kortemark · balans 116 265 €
- De Meester-Vispoel Loodgieterswerk, installatie van verwarming en klimaatregeling Assenede · balans 668 732 €
- Clima-Invest Loodgieterswerk, installatie van verwarming en klimaatregeling Zedelgem · balans 567 714 €
- SC Systems Loodgieterswerk, installatie van verwarming en klimaatregeling Gent · balans 562 760 €
- Van Walleghem Stijn Loodgieterswerk, installatie van verwarming en klimaatregeling Pittem · balans 474 887 €
- Vannoote Koeltechniek Elektrische installatie Kortemark · balans 439 672 €
- Alexander Verfaillie Loodgieterswerk, installatie van verwarming en klimaatregeling Oostrozebeke · balans 505 575 €
- AV-Eco Loodgieterswerk, installatie van verwarming en klimaatregeling Lummen · balans 771 575 €
Veelgestelde vragen over Envice
Wat is de omzet van Envice?
Envice legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van Envice?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0841221315 voor Envice, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0841.221.315.
Waar is de zetel van Envice?
Volgens het KBO-register is de zetel van Envice gevestigd in 8730 Beernem.
Wat is het eigen vermogen van Envice?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Envice 496 849 €, een solvabiliteit van 72,8 % van het balanstotaal.
Hoeveel werknemers heeft Envice?
Gemiddeld 0,8 voltijdse equivalenten volgens de sociale balans van boekjaar 2025.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Envice?
Het register telt 2 actieve mandaten bij Envice. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Envice
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →