Asterx Horeca BV
25,8 VTEDe score van Asterx Horeca verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2026
Evolutie 2023 → 2026: Eigen vermogen +5 % Totaal activa +17 % Personeelsbestand (gem. VTE) +33 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 10 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Asterx Horeca
| 2026 | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Omzet | € 14,8 mln | ||||
| Nettoresultaat | −542 367 € | ||||
| Eigen vermogen | 264 894 € | ||||
| Liquide middelen | 37 296 € | ||||
| EBITDA | 682 748 € | ||||
| Totaal activa | € 9,25 mln |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/01/2026neergelegd op 31/08/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/01/2025neergelegd op 29/09/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/01/2024neergelegd op 21/06/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/01/2023neergelegd op 27/06/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/01/2022neergelegd op 31/08/2022
Financiële analyse van Asterx Horeca
- Solvabiliteit2,9 %mediaan van de sector: 34,9 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Asterx Horeca
Publicaties van Asterx Horeca in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0839.844.806
- Btw-nummer
- BE0839844806
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0839844806 · vastgesteld op 08/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 28/09/2011
- Zetel
- 2630 Aartselaar
- Grootte
- Klein · 25,8 VTE
- Laatste jaarrekening
- 2026 · neergelegd op 31/08/2026
- Activiteit
- Groothandel in dranken, algemeen assortiment (NACE 46349)
Asterx Horeca (BV) is sinds 2011 gevestigd in Aartselaar en actief in: groothandel in dranken, algemeen assortiment. Voor boekjaar 2026 rapporteert ze een omzet van € 14,8 mln, een verlies van 542 367 € en een eigen vermogen van 264 894 €. Met 25,8 voltijdse equivalenten is het een kleine onderneming naar personeelsbestand. De solvabiliteit bedraagt 2,9 %, onder de mediaan van de sector (34,9 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Asterx Horeca
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- DE Valk Distribution Groothandel in dranken Wijnegem · balans € 16,5 mln
- Etn. Verschueren Groothandel in dranken Antwerpen · balans € 9,01 mln
- Goetze-Lier Groothandel in dranken Lier · balans € 2,60 mln
- Eurovino Groothandel in dranken Antwerpen · balans 889 422 €
- Qualivino Groothandel in dranken Lier · balans € 1,52 mln
- Horeca Logistic Services West Groothandel in dranken Deerlijk · balans € 9,21 mln
- Wijns Drinks Service Groothandel in dranken Ternat · balans € 8,76 mln
- Depot 30 Groothandel in dranken Dilsen-Stokkem · balans € 12,1 mln
Veelgestelde vragen over Asterx Horeca
Wat is de omzet van Asterx Horeca?
Volgens de jaarrekening 2026 neergelegd bij de NBB bedraagt de omzet van Asterx Horeca 14 794 683 €.
Wat is het btw-nummer van Asterx Horeca?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0839844806 voor Asterx Horeca, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0839.844.806.
Waar is de zetel van Asterx Horeca?
Volgens het KBO-register is de zetel van Asterx Horeca gevestigd in 2630 Aartselaar.
Wat is het eigen vermogen van Asterx Horeca?
Bij de afsluiting van boekjaar 2026 bedraagt het eigen vermogen van Asterx Horeca 264 894 €, een solvabiliteit van 2,9 % van het balanstotaal.
Hoeveel werknemers heeft Asterx Horeca?
Gemiddeld 25,8 voltijdse equivalenten volgens de sociale balans van boekjaar 2026.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Asterx Horeca?
Het register telt 5 actieve mandaten bij Asterx Horeca. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Asterx Horeca
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →