JV2C BV
De score van JV2C verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Eigen vermogen +49 % Totaal activa +43 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 10 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van JV2C
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 114 406 € | ||||
| Eigen vermogen | 831 481 € | ||||
| Liquide middelen | 536 956 € | ||||
| EBITDA | 105 227 € | ||||
| Totaal activa | 849 481 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 05/07/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 13/07/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 30/06/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 08/07/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 18/06/2022
Financiële analyse van JV2C
- Solvabiliteit97,9 %mediaan van de sector: 58,4 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van JV2C
Publicaties van JV2C in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0838.497.296
- Btw-nummer
- BE0838497296
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0838497296 · vastgesteld op 05/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 11/08/2011
- Zetel
- 3545 Halen
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 05/07/2026
- Activiteit
- Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies (NACE 70200)
JV2C (BV) is sinds 2011 gevestigd in Halen en actief in: activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 114 406 € en een eigen vermogen van 831 481 €; de omzet is niet gepubliceerd. De solvabiliteit bedraagt 97,9 %, boven de mediaan van de sector (58,4 %).
Vergelijkbare vennootschappen als JV2C
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Dereu Invest Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies Ichtegem · balans 849 643 €
- Mansajo Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies Mechelen · balans 849 818 €
- 4Life Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies Profondeville · balans 858 817 €
- Ma-No Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies Geel · balans 849 902 €
- Straw Invest Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies Ukkel · balans 851 312 €
- Depima Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies Nazareth-De Pinte · balans 847 459 €
- VAN SON Consult Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies Duffel · balans 846 906 €
- Labey Consulting Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies Sint-Agatha-Berchem · balans 852 589 €
Veelgestelde vragen over JV2C
Wat is de omzet van JV2C?
JV2C legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van JV2C?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0838497296 voor JV2C, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0838.497.296.
Waar is de zetel van JV2C?
Volgens het KBO-register is de zetel van JV2C gevestigd in 3545 Halen.
Wat is het eigen vermogen van JV2C?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van JV2C 831 481 €, een solvabiliteit van 97,9 % van het balanstotaal.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van JV2C?
Het register telt 1 actieve mandaten bij JV2C. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van JV2C
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →