Nicami BV
De score van Nicami verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Eigen vermogen +320 % Totaal activa +36 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 10 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Nicami
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 42 492 € | ||||
| Eigen vermogen | 893 409 € | ||||
| Liquide middelen | 95 150 € | ||||
| EBITDA | 98 320 € | ||||
| Totaal activa | € 1,32 mln |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/10/2025neergelegd op 29/04/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/10/2024neergelegd op 23/05/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/10/2023neergelegd op 24/05/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/10/2022neergelegd op 24/05/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/10/2021neergelegd op 31/05/2022
Financiële analyse van Nicami
- Solvabiliteit67,7 %mediaan van de sector: 55,6 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Nicami
Publicaties van Nicami in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0835.987.471
- Btw-nummer
- BE0835987471
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0835987471 · vastgesteld op 03/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 04/05/2011
- Zetel
- 8750 Wingene
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 29/04/2026
- Activiteit
- Activiteiten van holdings (NACE 64210)
Nicami (BV) is sinds 2011 gevestigd in Wingene en actief in: activiteiten van holdings. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 42 492 € en een eigen vermogen van 893 409 €; de omzet is niet gepubliceerd. De solvabiliteit bedraagt 67,7 %, boven de mediaan van de sector (55,6 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Nicami
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- D.H. Invest Activiteiten van holdings Maarkedal · balans € 1,32 mln
- Holding Scheldeland Activiteiten van holdings Antwerpen · balans € 1,32 mln
- BNVL Groupe Activiteiten van holdings Dinant · balans € 1,32 mln
- Averle Activiteiten van holdings Knokke-Heist · balans € 1,32 mln
- LEROY - Invest & C° Activiteiten van holdings Amay · balans € 1,32 mln
- Kuracilo Activiteiten van holdings Destelbergen · balans € 1,32 mln
- Carpetjul Activiteiten van holdings Brugge · balans € 1,32 mln
- Fin@ssur Activiteiten van holdings Brugge · balans € 1,32 mln
Veelgestelde vragen over Nicami
Wat is de omzet van Nicami?
Nicami legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van Nicami?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0835987471 voor Nicami, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0835.987.471.
Waar is de zetel van Nicami?
Volgens het KBO-register is de zetel van Nicami gevestigd in 8750 Wingene.
Wat is het eigen vermogen van Nicami?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Nicami 893 409 €, een solvabiliteit van 67,7 % van het balanstotaal.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Nicami?
Het register telt 1 actieve mandaten bij Nicami. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Nicami
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →