Chall BV
Opening faillissement 1,7 VTEDe score van Chall verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2022
Evolutie 2019 → 2022: Omzet +1269 % Totaal activa +2636 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 4 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Chall
| 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Omzet | 255 209 € | ||||
| Nettoresultaat | 58 778 € | ||||
| Eigen vermogen | 50 512 € | ||||
| Liquide middelen | 48 175 € | ||||
| EBITDA | 85 486 € | ||||
| Totaal activa | 119 695 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 25/08/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 04/08/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2020neergelegd op 06/10/2022
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2019neergelegd op 27/04/2021
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2018neergelegd op 14/09/2019
Financiële analyse van Chall
- Solvabiliteit42,2 %mediaan van de sector: 27,4 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Chall
Publicaties van Chall in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0835.515.042
- Btw-nummer
- BE0835515042
- Peppol
- Niet gevonden op Peppol op 07/11/2026 · Controleren
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 12/04/2011
- Zetel
- 1040 Etterbeek
- Grootte
- Zeer klein · 1,7 VTE
- Laatste jaarrekening
- 2022 · neergelegd op 25/08/2023
- Activiteit
- Activiteiten van eetgelegenheden met beperkte bediening, m.u.v. mobiele eetgelegenheden (NACE 56112)
Chall (BV) is sinds 2011 gevestigd in Etterbeek en actief in: activiteiten van eetgelegenheden met beperkte bediening, m.u.v. mobiele eetgelegenheden. Voor boekjaar 2022 rapporteert ze een omzet van 255 209 €, een winst van 58 778 € en een eigen vermogen van 50 512 €. Met 1,7 voltijdse equivalenten is het een zeer kleine onderneming naar personeelsbestand. De solvabiliteit bedraagt 42,2 %, boven de mediaan van de sector (27,4 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Chall
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Airtem Activiteiten van restaurants Elsene · balans 118 540 €
- Thai Chiangmai Activiteiten van restaurants Elsene · balans 122 347 €
- Domigreg Activiteiten van restaurants Marche-en-Famenne · balans 119 703 €
- Nudos Activiteiten van restaurants Schoten · balans 119 686 €
- WHY NOT Burger Activiteiten van restaurants Aiseau-Presles · balans 119 664 €
- YSA Activiteiten van restaurants Antwerpen · balans 119 776 €
- Lauranza Activiteiten van restaurants Bergen · balans 119 606 €
- Too Tasty Activiteiten van restaurants Elsene · balans 119 589 €
Veelgestelde vragen over Chall
Wat is de omzet van Chall?
Volgens de jaarrekening 2022 neergelegd bij de NBB bedraagt de omzet van Chall 255 209 €.
Wat is het btw-nummer van Chall?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0835515042 voor Chall, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0835.515.042.
Waar is de zetel van Chall?
Volgens het KBO-register is de zetel van Chall gevestigd in 1040 Etterbeek.
Wat is het eigen vermogen van Chall?
Bij de afsluiting van boekjaar 2022 bedraagt het eigen vermogen van Chall 50 512 €, een solvabiliteit van 42,2 % van het balanstotaal.
Hoeveel werknemers heeft Chall?
Gemiddeld 1,7 voltijdse equivalenten volgens de sociale balans van boekjaar 2022.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Chall?
Het register telt 2 actieve mandaten bij Chall. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Chall
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →