Jafari BV
2,1 VTEDe score van Jafari verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Solvabiliteit
- Liquiditeit
- Intrestdekking
- Rendabiliteit
- Schuldgraad
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Eigen vermogen +61 % Totaal activa +361 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 10 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Jaarrekeningen van Jafari
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 33 465 € | ||||
| Eigen vermogen | 47 199 € | ||||
| Liquide middelen | 4 172 € | ||||
| EBITDA | 64 511 € | ||||
| Totaal activa | 144 390 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 04/06/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 03/06/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 06/06/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 29/06/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 25/07/2022
Financiële analyse van Jafari
- Solvabiliteit32,7 %mediaan van de sector: 27,5 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Dekking financiële kosten
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Jafari
Publicaties van Jafari in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0834.515.744
- Btw-nummer
- BE0834515744
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0834515744 · vastgesteld op 14/10/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 15/03/2011
- Zetel
- 1040 Etterbeek
- Grootte
- Zeer klein · 2,1 VTE
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 04/06/2026
- Activiteit
- Activiteiten van eetgelegenheden met beperkte bediening, m.u.v. mobiele eetgelegenheden (NACE 56112)
Jafari (BV) is sinds 2011 gevestigd in Etterbeek en actief in: activiteiten van eetgelegenheden met beperkte bediening, m.u.v. mobiele eetgelegenheden. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 33 465 € en een eigen vermogen van 47 199 €; de omzet is niet gepubliceerd. Met 2,1 voltijdse equivalenten is het een zeer kleine onderneming naar personeelsbestand. De solvabiliteit bedraagt 32,7 %, boven de mediaan van de sector (27,5 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Jafari
Zelfde activiteit (NACE-code), zetel in dezelfde provincie, balanstotaal dat het dichtst in de buurt ligt.
- Coben1160 Oudergem
- Malily1160 Oudergem
- JOFI1000 Brussel
- AS Bean1050 Elsene
- NAM1150 Sint-Pieters-Woluwe
- IL Vespino1170 Watermaal-Bosvoorde
- Belga & Co Bars1000 Brussel
- Snack Milad1060 Sint-Gillis
Veelgestelde vragen over Jafari
Wat is de omzet van Jafari?
Jafari legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van Jafari?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0834515744 voor Jafari, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0834.515.744.
Waar is de zetel van Jafari?
Volgens het KBO-register is de zetel van Jafari gevestigd in 1040 Etterbeek.
Wat is het eigen vermogen van Jafari?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Jafari 47 199 €, een solvabiliteit van 32,7 % van het balanstotaal.
Hoeveel werknemers heeft Jafari?
Gemiddeld 2,1 voltijdse equivalenten volgens de sociale balans van boekjaar 2025.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Jafari?
Het register telt 1 actieve mandaten bij Jafari. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Jafari
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →