Pyroconsult BV
De score van Pyroconsult verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Eigen vermogen +39 % Totaal activa +43 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 7 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Pyroconsult
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 25 202 € | ||||
| Eigen vermogen | 404 446 € | ||||
| Liquide middelen | 16 090 € | ||||
| EBITDA | 32 199 € | ||||
| Totaal activa | 450 799 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 24/07/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 02/08/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 12/07/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 02/08/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 03/08/2022
Financiële analyse van Pyroconsult
- Solvabiliteit89,7 %mediaan van de sector: 46,6 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Pyroconsult
Publicaties van Pyroconsult in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0832.339.875
- Btw-nummer
- BE0832339875
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0832339875 · vastgesteld op 05/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 30/12/2010
- Zetel
- 1030 Schaarbeek
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 24/07/2026
- Activiteit
- Activiteiten van (gecertificeerde) (fiscaal) accountants (NACE 69201)
Pyroconsult (BV) is sinds 2010 gevestigd in Schaarbeek en actief in: activiteiten van (gecertificeerde) (fiscaal) accountants. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 25 202 € en een eigen vermogen van 404 446 €; de omzet is niet gepubliceerd. De solvabiliteit bedraagt 89,7 %, boven de mediaan van de sector (46,6 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Pyroconsult
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- FISCOLEX Consulting & Services Activiteiten van accountants, boekhouders, auditoren en belastingconsulenten Anderlecht · balans 451 866 €
- Diez & CO Activiteiten van accountants, boekhouders, auditoren en belastingconsulenten Kampenhout · balans 454 075 €
- Magecofi-Atecofi Activiteiten van accountants, boekhouders, auditoren en belastingconsulenten Waterloo · balans 454 594 €
- Accountantskantoor Wauters Activiteiten van accountants, boekhouders, auditoren en belastingconsulenten Evergem · balans 450 826 €
- ABD Activiteiten van accountants, boekhouders, auditoren en belastingconsulenten Aarschot · balans 450 882 €
- Dedecker Invest Activiteiten van accountants, boekhouders, auditoren en belastingconsulenten Koksijde · balans 450 907 €
- Fiscobat Activiteiten van accountants, boekhouders, auditoren en belastingconsulenten Waregem · balans 450 460 €
- PortaBlu Activiteiten van accountants, boekhouders, auditoren en belastingconsulenten Lier · balans 451 158 €
Veelgestelde vragen over Pyroconsult
Wat is de omzet van Pyroconsult?
Pyroconsult legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van Pyroconsult?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0832339875 voor Pyroconsult, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0832.339.875.
Waar is de zetel van Pyroconsult?
Volgens het KBO-register is de zetel van Pyroconsult gevestigd in 1030 Schaarbeek.
Wat is het eigen vermogen van Pyroconsult?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Pyroconsult 404 446 €, een solvabiliteit van 89,7 % van het balanstotaal.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Pyroconsult?
Het register telt 2 actieve mandaten bij Pyroconsult. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Pyroconsult
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →