Entreprises SD Construct BV
1,0 VTEDe score van Entreprises SD Construct verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Eigen vermogen +80 % Totaal activa +39 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 10 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Entreprises SD Construct
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 16 147 € | ||||
| Eigen vermogen | 224 926 € | ||||
| Liquide middelen | 38 497 € | ||||
| EBITDA | 44 053 € | ||||
| Totaal activa | 992 428 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 29/09/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 07/10/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 15/04/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 11/09/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 01/09/2022
Financiële analyse van Entreprises SD Construct
- Solvabiliteit22,7 %mediaan van de sector: 35,0 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Entreprises SD Construct
1 actieve bestuurder(s) in het register.
Aandeelhouders en deelnemingen van Entreprises SD Construct →Publicaties van Entreprises SD Construct in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0830.265.659
- Btw-nummer
- BE0830265659
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0830265659 · vastgesteld op 05/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 06/10/2010
- Zetel
- 7110 La Louvière
- Grootte
- Zeer klein · 1,0 VTE
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 29/09/2026
- Activiteit
- Algemene bouw van residentiële gebouwen (NACE 41001)
Entreprises SD Construct (BV) is sinds 2010 gevestigd in La Louvière en actief in: algemene bouw van residentiële gebouwen. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 16 147 € en een eigen vermogen van 224 926 €; de omzet is niet gepubliceerd. Met 1,0 voltijdse equivalenten is het een zeer kleine onderneming naar personeelsbestand. De solvabiliteit bedraagt 22,7 %, onder de mediaan van de sector (35,0 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Entreprises SD Construct
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- ETABLISSEMENT WALEM Philippe Burgerlijke en utiliteitsbouw 's-Gravenbrakel · balans 966 694 €
- EGW Promo Burgerlijke en utiliteitsbouw La Louvière · balans 863 932 €
- SVRTim Burgerlijke en utiliteitsbouw La Louvière · balans 995 814 €
- Kastrati'S Burgerlijke en utiliteitsbouw Nijvel · balans 992 450 €
- Bummba Construct Burgerlijke en utiliteitsbouw Gent · balans 991 571 €
- Travo ONE Burgerlijke en utiliteitsbouw Olen · balans 991 157 €
- Senh Immobiliare Burgerlijke en utiliteitsbouw Dilsen-Stokkem · balans 986 356 €
- Zuid-West Invest Verhuur en exploitatie van eigen of geleased onroerend goed Langemark-Poelkapelle · balans 983 175 €
Veelgestelde vragen over Entreprises SD Construct
Wat is de omzet van Entreprises SD Construct?
Entreprises SD Construct legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van Entreprises SD Construct?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0830265659 voor Entreprises SD Construct, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0830.265.659.
Waar is de zetel van Entreprises SD Construct?
Volgens het KBO-register is de zetel van Entreprises SD Construct gevestigd in 7110 La Louvière.
Wat is het eigen vermogen van Entreprises SD Construct?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Entreprises SD Construct 224 926 €, een solvabiliteit van 22,7 % van het balanstotaal.
Hoeveel werknemers heeft Entreprises SD Construct?
Gemiddeld 1,0 voltijdse equivalenten volgens de sociale balans van boekjaar 2025.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Entreprises SD Construct?
Het register telt 1 actieve mandaten bij Entreprises SD Construct. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Entreprises SD Construct
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →