Muluma BV
De score van Muluma verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Eigen vermogen +807 % Totaal activa +12 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 10 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Muluma
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 151 811 € | ||||
| Eigen vermogen | 336 554 € | ||||
| Liquide middelen | 41 710 € | ||||
| Totaal activa | € 1,87 mln |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 12/08/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 11/09/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 02/09/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 30/08/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 07/09/2022
Financiële analyse van Muluma
- Solvabiliteit18,0 %mediaan van de sector: 55,6 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Muluma
Publicaties van Muluma in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0827.361.894
- Btw-nummer
- BE0827361894
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0827361894 · vastgesteld op 04/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 30/06/2010
- Zetel
- 2970 Schilde
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 12/08/2026
- Activiteit
- Activiteiten van holdings (NACE 64210)
Muluma (BV) is sinds 2010 gevestigd in Schilde en actief in: activiteiten van holdings. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 151 811 € en een eigen vermogen van 336 554 €; de omzet is niet gepubliceerd. De solvabiliteit bedraagt 18,0 %, onder de mediaan van de sector (55,6 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Muluma
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- DDRI Activiteiten van holdings Soumagne · balans € 1,88 mln
- MENA Activiteiten van holdings Brecht · balans € 1,88 mln
- Stessens Johan Activiteiten van holdings Balen · balans € 1,87 mln
- Hemake Activiteiten van holdings Schilde · balans € 1,89 mln
- Corpad Activiteiten van holdings Zuienkerke · balans € 1,92 mln
- Lionkar Invest Activiteiten van holdings Sint-Jans-Molenbeek · balans € 1,85 mln
- Ampeeco Activiteiten van holdings Pittem · balans € 1,82 mln
- Kokuban Holding Activiteiten van holdings Etterbeek · balans € 1,85 mln
Veelgestelde vragen over Muluma
Wat is de omzet van Muluma?
Muluma legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van Muluma?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0827361894 voor Muluma, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0827.361.894.
Waar is de zetel van Muluma?
Volgens het KBO-register is de zetel van Muluma gevestigd in 2970 Schilde.
Wat is het eigen vermogen van Muluma?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Muluma 336 554 €, een solvabiliteit van 18,0 % van het balanstotaal.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Muluma?
Het register telt 1 actieve mandaten bij Muluma. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Muluma
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →