VS Pharma BV
4,1 VTEDe score van VS Pharma verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Eigen vermogen +63 % Totaal activa +27 % Personeelsbestand (gem. VTE) +17 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 10 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van VS Pharma
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 107 287 € | ||||
| Eigen vermogen | 720 364 € | ||||
| Liquide middelen | 109 585 € | ||||
| EBITDA | 253 429 € | ||||
| Totaal activa | € 1,20 mln |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 26/08/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 29/08/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 28/08/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 29/09/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 23/08/2022
Financiële analyse van VS Pharma
- Solvabiliteit60,1 %mediaan van de sector: 41,5 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van VS Pharma
Publicaties van VS Pharma in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0827.022.196
- Btw-nummer
- BE0827022196
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0827022196 · vastgesteld op 06/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 29/06/2010
- Zetel
- 4052 Chaudfontaine
- Grootte
- Zeer klein · 4,1 VTE
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 26/08/2026
- Activiteit
- Detailhandel in farmaceutische producten (NACE 47730)
VS Pharma (BV) is sinds 2010 gevestigd in Chaudfontaine en actief in: detailhandel in farmaceutische producten. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 107 287 € en een eigen vermogen van 720 364 €; de omzet is niet gepubliceerd. Met 4,1 voltijdse equivalenten is het een zeer kleine onderneming naar personeelsbestand. De solvabiliteit bedraagt 60,1 %, boven de mediaan van de sector (41,5 %).
Vergelijkbare vennootschappen als VS Pharma
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Marc Thoné Detailhandel in farmaceutische producten Antwerpen · balans 93 815 €
- Millenium Pharma Detailhandel in farmaceutische producten Ganshoren · balans € 1,15 mln
- Apotheek I. DE Bauw Detailhandel in farmaceutische producten Putte · balans € 1,14 mln
- Pharmacie C. Bernard Detailhandel in farmaceutische producten Seraing · balans € 1,28 mln
- America Nieuwerkerken Detailhandel in farmaceutische producten Nieuwerkerken (Limb.) · balans € 1,44 mln
- LES Pharmacies Lambrechts Detailhandel in farmaceutische producten Sint-Jans-Molenbeek · balans 896 725 €
- Apo-M Detailhandel in farmaceutische producten Kortenberg · balans 852 674 €
- Ralinvest Detailhandel in farmaceutische producten Gent · balans € 1,22 mln
Veelgestelde vragen over VS Pharma
Wat is de omzet van VS Pharma?
VS Pharma legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van VS Pharma?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0827022196 voor VS Pharma, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0827.022.196.
Waar is de zetel van VS Pharma?
Volgens het KBO-register is de zetel van VS Pharma gevestigd in 4052 Chaudfontaine.
Wat is het eigen vermogen van VS Pharma?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van VS Pharma 720 364 €, een solvabiliteit van 60,1 % van het balanstotaal.
Hoeveel werknemers heeft VS Pharma?
Gemiddeld 4,1 voltijdse equivalenten volgens de sociale balans van boekjaar 2025.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van VS Pharma?
Het register telt 2 actieve mandaten bij VS Pharma. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van VS Pharma
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →