NS20 BV
De score van NS20 verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2026
Evolutie 2023 → 2026: Eigen vermogen +32 % Totaal activa +44 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 11 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van NS20
| 2026 | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 33 020 € | ||||
| Eigen vermogen | 134 683 € | ||||
| Liquide middelen | 28 892 € | ||||
| EBITDA | 75 450 € | ||||
| Totaal activa | 245 286 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/03/2026neergelegd op 26/10/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/03/2025neergelegd op 30/10/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/03/2024neergelegd op 21/09/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/03/2023neergelegd op 16/09/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/03/2022neergelegd op 19/09/2022
Financiële analyse van NS20
- Solvabiliteit54,9 %mediaan van de sector: 60,6 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van NS20
Publicaties van NS20 in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0825.899.273
- Btw-nummer
- BE0825899273
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0825899273 · vastgesteld op 08/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 14/05/2010
- Zetel
- 3290 Diest
- Laatste jaarrekening
- 2026 · neergelegd op 26/10/2026
- Activiteit
- Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten (NACE 62200)
NS20 (BV) is sinds 2010 gevestigd in Diest en actief in: activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten. Voor boekjaar 2026 rapporteert ze een winst van 33 020 € en een eigen vermogen van 134 683 €; de omzet is niet gepubliceerd. De solvabiliteit bedraagt 54,9 %, onder de mediaan van de sector (60,6 %).
Vergelijkbare vennootschappen als NS20
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- OUT OF OUR Minds Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten Gent · balans 245 175 €
- Ellipse Group Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten Sint-Pieters-Leeuw · balans 245 670 €
- Gianni Coenen Consulting Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten Westerlo · balans 244 802 €
- LUX-A-Flux Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten Kortenberg · balans 244 797 €
- Consint Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten Asse · balans 245 958 €
- AD & Race Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten Namen · balans 246 106 €
- R-ReConsulting Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten Sint-Lambrechts-Woluwe · balans 246 188 €
- Beggar Consultancy Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten Graven · balans 244 378 €
Veelgestelde vragen over NS20
Wat is de omzet van NS20?
NS20 legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2026.
Wat is het btw-nummer van NS20?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0825899273 voor NS20, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0825.899.273.
Waar is de zetel van NS20?
Volgens het KBO-register is de zetel van NS20 gevestigd in 3290 Diest.
Wat is het eigen vermogen van NS20?
Bij de afsluiting van boekjaar 2026 bedraagt het eigen vermogen van NS20 134 683 €, een solvabiliteit van 54,9 % van het balanstotaal.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van NS20?
Het register telt 1 actieve mandaten bij NS20. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van NS20
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →