B-Sure NV
8,1 VTEDe score van B-Sure verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Eigen vermogen +22 % Totaal activa +8 % Personeelsbestand (gem. VTE) +21 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 10 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van B-Sure
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 449 960 € | ||||
| Eigen vermogen | 882 508 € | ||||
| Liquide middelen | 413 320 € | ||||
| EBITDA | 654 269 € | ||||
| Totaal activa | € 1,66 mln |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 31/07/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 23/07/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 05/08/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 19/07/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 19/09/2022
Financiële analyse van B-Sure
- Solvabiliteit53,2 %mediaan van de sector: 51,7 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van B-Sure
Publicaties van B-Sure in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0821.483.694
- Btw-nummer
- BE0821483694
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0821483694 · vastgesteld op 04/11/2026
- Rechtsvorm
- NV
- Oprichting
- 16/12/2009
- Zetel
- 3500 Hasselt
- Grootte
- Zeer klein · 8,1 VTE
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 31/07/2026
- Activiteit
- Activiteiten van verzekeringsagenten en -makelaars (NACE 66220)
B-Sure (NV) is sinds 2009 gevestigd in Hasselt en actief in: activiteiten van verzekeringsagenten en -makelaars. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 449 960 € en een eigen vermogen van 882 508 €; de omzet is niet gepubliceerd. Met 8,1 voltijdse equivalenten is het een zeer kleine onderneming naar personeelsbestand. De solvabiliteit bedraagt 53,2 %, boven de mediaan van de sector (51,7 %).
Vergelijkbare vennootschappen als B-Sure
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Kriekels & Partners Activiteiten van verzekeringsagenten en -makelaars Diepenbeek · balans 808 832 €
- Devriese & Demeulemeester Verzekeringsmakelaars Activiteiten van verzekeringsagenten en -makelaars Kuurne · balans € 1,39 mln
- Verzekeringsmakelaar Dujardin Activiteiten van verzekeringsagenten en -makelaars Deerlijk · balans € 3,97 mln
- Krediet- en Verzekeringswynkel Activiteiten van verzekeringsagenten en -makelaars Merelbeke-Melle · balans 718 435 €
- Vonhoff-Heuschen & Partner Activiteiten van verzekeringsagenten en -makelaars Raeren · balans € 1,47 mln
- V Plus W Verzekeringen Activiteiten van verzekeringsagenten en -makelaars Koekelare · balans € 1,43 mln
- V.L.-Services Maaseik Activiteiten van verzekeringsagenten en -makelaars Maaseik · balans € 1,25 mln
- Antares Insurance Activiteiten van verzekeringsagenten en -makelaars Schilde · balans € 2,25 mln
Veelgestelde vragen over B-Sure
Wat is de omzet van B-Sure?
B-Sure legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van B-Sure?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0821483694 voor B-Sure, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0821.483.694.
Waar is de zetel van B-Sure?
Volgens het KBO-register is de zetel van B-Sure gevestigd in 3500 Hasselt.
Wat is het eigen vermogen van B-Sure?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van B-Sure 882 508 €, een solvabiliteit van 53,2 % van het balanstotaal.
Hoeveel werknemers heeft B-Sure?
Gemiddeld 8,1 voltijdse equivalenten volgens de sociale balans van boekjaar 2025.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van B-Sure?
Het register telt 8 actieve mandaten bij B-Sure. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van B-Sure
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →