R.T.A. Construct BV
6,1 VTEDe score van R.T.A. Construct verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Eigen vermogen +70 % Totaal activa +63 % Personeelsbestand (gem. VTE) -27 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 10 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van R.T.A. Construct
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 330 331 € | ||||
| Eigen vermogen | 924 295 € | ||||
| Liquide middelen | 613 030 € | ||||
| EBITDA | 628 460 € | ||||
| Totaal activa | € 2,77 mln |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 27/07/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 28/08/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 31/07/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 31/08/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 14/10/2022
Financiële analyse van R.T.A. Construct
- Solvabiliteit33,3 %mediaan van de sector: 41,8 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van R.T.A. Construct
Publicaties van R.T.A. Construct in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0821.315.133
- Btw-nummer
- BE0821315133
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0821315133 · vastgesteld op 07/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 10/12/2009
- Zetel
- 3945 Ham
- Grootte
- Zeer klein · 6,1 VTE
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 27/07/2026
- Activiteit
- Algemene bouw van residentiële gebouwen (NACE 41001)
R.T.A. Construct (BV) is sinds 2009 gevestigd in Ham en actief in: algemene bouw van residentiële gebouwen. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 330 331 € en een eigen vermogen van 924 295 €; de omzet is niet gepubliceerd. Met 6,1 voltijdse equivalenten is het een zeer kleine onderneming naar personeelsbestand. De solvabiliteit bedraagt 33,3 %, onder de mediaan van de sector (41,8 %).
Vergelijkbare vennootschappen als R.T.A. Construct
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Tilbo Projects Burgerlijke en utiliteitsbouw Beringen · balans 167 857 €
- Mavaan Services Burgerlijke en utiliteitsbouw Eigenbrakel · balans 156 434 €
- Mosaico Group Burgerlijke en utiliteitsbouw Jette · balans 116 125 €
- M&D Batiment Burgerlijke en utiliteitsbouw Sint-Jans-Molenbeek · balans 8 418 €
- Placido Construct Burgerlijke en utiliteitsbouw Asse · balans € 2,61 mln
- A.K. Master Burgerlijke en utiliteitsbouw Brussel · balans 1 271 €
- BG bouwonderneming Burgerlijke en utiliteitsbouw Diksmuide · balans € 3,96 mln
- TEXO Burgerlijke en utiliteitsbouw Moeskroen · balans € 5,91 mln
Veelgestelde vragen over R.T.A. Construct
Wat is de omzet van R.T.A. Construct?
R.T.A. Construct legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van R.T.A. Construct?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0821315133 voor R.T.A. Construct, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0821.315.133.
Waar is de zetel van R.T.A. Construct?
Volgens het KBO-register is de zetel van R.T.A. Construct gevestigd in 3945 Ham.
Wat is het eigen vermogen van R.T.A. Construct?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van R.T.A. Construct 924 295 €, een solvabiliteit van 33,3 % van het balanstotaal.
Hoeveel werknemers heeft R.T.A. Construct?
Gemiddeld 6,1 voltijdse equivalenten volgens de sociale balans van boekjaar 2025.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van R.T.A. Construct?
Het register telt 2 actieve mandaten bij R.T.A. Construct. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van R.T.A. Construct
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →