ShareTEC BV
De score van ShareTEC verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Solvabiliteit
- Liquiditeit
- Intrestdekking
- Rendabiliteit
- Schuldgraad
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Eigen vermogen +58 % Totaal activa -1 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 10 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Jaarrekeningen van ShareTEC
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 28 106 € | ||||
| Eigen vermogen | 197 492 € | ||||
| Liquide middelen | 106 073 € | ||||
| EBITDA | 58 978 € | ||||
| Totaal activa | 436 857 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 30/07/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 30/07/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 29/07/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 26/07/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 27/07/2022
Financiële analyse van ShareTEC
- Solvabiliteit45,2 %mediaan van de sector: 56,8 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Dekking financiële kosten
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van ShareTEC
Publicaties van ShareTEC in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0821.099.357
- Btw-nummer
- BE0821099357
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0821099357 · vastgesteld op 17/10/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 01/12/2009
- Zetel
- 9140 Temse
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 30/07/2026
- Activiteit
- Ontwerpen van computerprogramma’s (NACE 62100)
ShareTEC (BV) is sinds 2009 gevestigd in Temse en actief in: ontwerpen van computerprogramma’s. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 28 106 € en een eigen vermogen van 197 492 €; de omzet is niet gepubliceerd. De solvabiliteit bedraagt 45,2 %, onder de mediaan van de sector (56,8 %).
Vergelijkbare vennootschappen als ShareTEC
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Nepenthe Ontwerpen van computerprogramma’s Deinze · balans 432 440 €
- MCC Ontwerpen van computerprogramma’s Herk-de-Stad · balans 427 851 €
- Peak Web Apps Ontwerpen van computerprogramma’s Damme · balans 450 341 €
- Mark Wauters Ontwerpen van computerprogramma’s Halle · balans 423 528 €
- IoT Insight Ontwerpen van computerprogramma’s Bocholt · balans 423 175 €
- UMBA Ontwerpen van computerprogramma’s Brugge · balans 462 073 €
- ITme Services Ontwerpen van computerprogramma’s Antwerpen · balans 412 037 €
- Valoa Ontwerpen van computerprogramma’s Jemeppe-sur-Sambre · balans 466 465 €
Veelgestelde vragen over ShareTEC
Wat is de omzet van ShareTEC?
ShareTEC legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van ShareTEC?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0821099357 voor ShareTEC, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0821.099.357.
Waar is de zetel van ShareTEC?
Volgens het KBO-register is de zetel van ShareTEC gevestigd in 9140 Temse.
Wat is het eigen vermogen van ShareTEC?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van ShareTEC 197 492 €, een solvabiliteit van 45,2 % van het balanstotaal.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van ShareTEC?
Het register telt 1 actieve mandaten bij ShareTEC. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van ShareTEC
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →