Chapter George Develops BV
2,8 VTEDe score van Chapter George Develops verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Solvabiliteit
- Liquiditeit
- Intrestdekking
- Rendabiliteit
- Schuldgraad
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Omzet -4 % Eigen vermogen +9 % Totaal activa +64 % Personeelsbestand (gem. VTE) -50 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 10 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Jaarrekeningen van Chapter George Develops
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Omzet | € 8,48 mln | ||||
| Nettoresultaat | 138 050 € | ||||
| Eigen vermogen | € 3,79 mln | ||||
| Liquide middelen | 86 505 € | ||||
| EBITDA | 387 977 € | ||||
| Totaal activa | € 12,6 mln |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 03/06/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 21/07/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 15/07/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 23/08/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 09/09/2022
Financiële analyse van Chapter George Develops
- Solvabiliteit30,1 %mediaan van de sector: 23,5 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Dekking financiële kosten
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Chapter George Develops
8 actieve bestuurder(s) in het register.
en 2 andere(n)
Aandeelhouders en deelnemingen van Chapter George Develops →Publicaties van Chapter George Develops in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0819.836.872
- Btw-nummer
- BE0819836872
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0819836872 · vastgesteld op 18/10/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 07/10/2009
- Zetel
- 8530 Harelbeke
- Grootte
- Zeer klein · 2,8 VTE
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 03/06/2026
- Activiteit
- Ontwikkeling van residentiële bouwprojecten (NACE 68121)
Chapter George Develops (BV) is sinds 2009 gevestigd in Harelbeke en actief in: ontwikkeling van residentiële bouwprojecten. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een omzet van € 8,48 mln, een winst van 138 050 € en een eigen vermogen van € 3,79 mln. Met 2,8 voltijdse equivalenten is het een zeer kleine onderneming naar personeelsbestand. De solvabiliteit bedraagt 30,1 %, boven de mediaan van de sector (23,5 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Chapter George Develops
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- RenImmo Ontwikkeling van bouwprojecten Kortrijk · balans € 1,17 mln
- JB.C-Real Estate Ontwikkeling van bouwprojecten Waregem · balans 975 950 €
- Bebreba Ontwikkeling van bouwprojecten Merchtem · balans € 5,31 mln
- DDL Construct Ontwikkeling van bouwprojecten Kalmthout · balans € 6,50 mln
- Immobilière de l'Yser Ontwikkeling van bouwprojecten Edingen · balans € 2,35 mln
- Redart Ontwikkeling van bouwprojecten Namen · balans € 2,19 mln
- QG Engineering Ontwikkeling van bouwprojecten Bergen · balans € 1,51 mln
- Vema – Real Estate Services Ontwikkeling van bouwprojecten Sint-Katelijne-Waver · balans € 1,28 mln
Veelgestelde vragen over Chapter George Develops
Wat is de omzet van Chapter George Develops?
Volgens de jaarrekening 2025 neergelegd bij de NBB bedraagt de omzet van Chapter George Develops 8 477 262 €.
Wat is het btw-nummer van Chapter George Develops?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0819836872 voor Chapter George Develops, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0819.836.872.
Waar is de zetel van Chapter George Develops?
Volgens het KBO-register is de zetel van Chapter George Develops gevestigd in 8530 Harelbeke.
Wat is het eigen vermogen van Chapter George Develops?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Chapter George Develops 3 794 843 €, een solvabiliteit van 30,1 % van het balanstotaal.
Hoeveel werknemers heeft Chapter George Develops?
Gemiddeld 2,8 voltijdse equivalenten volgens de sociale balans van boekjaar 2025.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Chapter George Develops?
Het register telt 8 actieve mandaten bij Chapter George Develops. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Chapter George Develops
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →