MC-Solutions BV
De score van MC-Solutions verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Eigen vermogen -28 % Totaal activa -3 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 10 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van MC-Solutions
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 1 954 € | ||||
| Eigen vermogen | 22 552 € | ||||
| Liquide middelen | 55 700 € | ||||
| EBITDA | 7 608 € | ||||
| Totaal activa | 139 836 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 30/09/2025neergelegd op 23/04/2026
- Boekjaar afgesloten op 30/09/2024neergelegd op 03/07/2025
- Boekjaar afgesloten op 30/09/2023neergelegd op 27/03/2024
- Boekjaar afgesloten op 30/09/2022neergelegd op 31/05/2023
- Boekjaar afgesloten op 30/09/2021neergelegd op 29/04/2022
Financiële analyse van MC-Solutions
- Solvabiliteit16,1 %mediaan van de sector: 52,8 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van MC-Solutions
Publicaties van MC-Solutions in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0817.567.567
- Btw-nummer
- BE0817567567
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0817567567 · vastgesteld op 06/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 05/08/2009
- Zetel
- 1080 Sint-Jans-Molenbeek
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 23/04/2026
- Activiteit
- Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten (NACE 62200)
MC-Solutions (BV) is sinds 2009 gevestigd in Sint-Jans-Molenbeek en actief in: activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 1 954 € en een eigen vermogen van 22 552 €; de omzet is niet gepubliceerd. De solvabiliteit bedraagt 16,1 %, onder de mediaan van de sector (52,8 %).
Vergelijkbare vennootschappen als MC-Solutions
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Axive Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten Brussel · balans 139 226 €
- Roel Matthys Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten Grimbergen · balans 140 565 €
- Naego Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten Chastre · balans 137 536 €
- Namup Consulting Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten Remicourt · balans 142 385 €
- Numeris Consulting Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten Nijvel · balans 142 446 €
- Oswald AI Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten Kontich · balans 136 816 €
- MeYaDev Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten Ukkel · balans 143 838 €
- ComputerSkills.be Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten 's-Gravenbrakel · balans 143 951 €
Veelgestelde vragen over MC-Solutions
Wat is de omzet van MC-Solutions?
MC-Solutions legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van MC-Solutions?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0817567567 voor MC-Solutions, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0817.567.567.
Waar is de zetel van MC-Solutions?
Volgens het KBO-register is de zetel van MC-Solutions gevestigd in 1080 Sint-Jans-Molenbeek.
Wat is het eigen vermogen van MC-Solutions?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van MC-Solutions 22 552 €, een solvabiliteit van 16,1 % van het balanstotaal.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van MC-Solutions?
Het register telt 2 actieve mandaten bij MC-Solutions. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van MC-Solutions
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →