Mange BV
13,5 VTEDe score van Mange verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Totaal activa -26 % Personeelsbestand (gem. VTE) -11 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 10 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Mange
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | −400 796 € | ||||
| Eigen vermogen | −322 836 € | ||||
| Liquide middelen | 68 883 € | ||||
| EBITDA | −220 635 € | ||||
| Totaal activa | 950 148 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 16/10/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 30/06/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 31/07/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 30/09/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 30/06/2022
Financiële analyse van Mange
- Solvabiliteit-34,0 %mediaan van de sector: 32,6 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Mange
Publicaties van Mange in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0817.470.666
- Btw-nummer
- BE0817470666
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0817470666 · vastgesteld op 04/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 29/07/2009
- Zetel
- 8800 Roeselare
- Grootte
- Klein · 13,5 VTE
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 16/10/2026
- Activiteit
- Activiteiten van eetgelegenheden met volledige bediening (NACE 56111)
Mange (BV) is sinds 2009 gevestigd in Roeselare en actief in: activiteiten van eetgelegenheden met volledige bediening. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een verlies van 400 796 € en een eigen vermogen van −322 836 €; de omzet is niet gepubliceerd. Met 13,5 voltijdse equivalenten is het een kleine onderneming naar personeelsbestand. De solvabiliteit bedraagt -34,0 %, onder de mediaan van de sector (32,6 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Mange
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Herckenrode Activiteiten van restaurants Hasselt · balans € 1,11 mln
- Chris en Loren Activiteiten van restaurants Tervuren · balans € 1,13 mln
- LA Folle Epoque Activiteiten van restaurants Waver · balans € 1,09 mln
- Brasserie DU Quai Activiteiten van restaurants Namen · balans € 1,08 mln
- Kloosterhoeve Activiteiten van restaurants Rotselaar · balans € 1,08 mln
- Lac Bleu Activiteiten van restaurants Hasselt · balans € 1,16 mln
- Le Relais Activiteiten van restaurants Florenville · balans € 1,05 mln
- DE Goei Goesting Activiteiten van restaurants Hasselt · balans € 1,18 mln
Veelgestelde vragen over Mange
Wat is de omzet van Mange?
Mange legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van Mange?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0817470666 voor Mange, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0817.470.666.
Waar is de zetel van Mange?
Volgens het KBO-register is de zetel van Mange gevestigd in 8800 Roeselare.
Wat is het eigen vermogen van Mange?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Mange -322 836 €, een solvabiliteit van -34,0 % van het balanstotaal.
Hoeveel werknemers heeft Mange?
Gemiddeld 13,5 voltijdse equivalenten volgens de sociale balans van boekjaar 2025.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Mange?
Het register telt 4 actieve mandaten bij Mange. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Mange
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →