Semaco PM BV
5,3 VTEDe score van Semaco PM verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Eigen vermogen -7 % Totaal activa -25 % Personeelsbestand (gem. VTE) +43 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 10 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Semaco PM
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 114 716 € | ||||
| Eigen vermogen | 255 553 € | ||||
| Liquide middelen | 49 971 € | ||||
| EBITDA | 178 341 € | ||||
| Totaal activa | 575 748 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 03/08/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 02/07/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 20/06/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 13/07/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 31/08/2022
Financiële analyse van Semaco PM
- Solvabiliteit44,4 %mediaan van de sector: 49,7 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Semaco PM
Publicaties van Semaco PM in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0812.374.010
- Btw-nummer
- BE0812374010
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0812374010 · vastgesteld op 05/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 18/06/2009
- Zetel
- 4031 Luik
- Grootte
- Zeer klein · 5,3 VTE
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 03/08/2026
- Activiteit
- Activiteiten van ingenieurs en aanverwante technische adviseurs, exclusief landmeters-experts (NACE 71121)
Semaco PM (BV) is sinds 2009 gevestigd in Luik en actief in: activiteiten van ingenieurs en aanverwante technische adviseurs, exclusief landmeters-experts. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 114 716 € en een eigen vermogen van 255 553 €; de omzet is niet gepubliceerd. Met 5,3 voltijdse equivalenten is het een zeer kleine onderneming naar personeelsbestand. De solvabiliteit bedraagt 44,4 %, onder de mediaan van de sector (49,7 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Semaco PM
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- VDB Engineering Group Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies Mechelen · balans 492 870 €
- TER-Consult Activiteiten van ingenieurs en aanverwante technische adviseurs Luik · balans 865 797 €
- Lexion Activiteiten van ingenieurs en aanverwante technische adviseurs Mechelen · balans 2 302 €
- Steto Activiteiten van architecten Tessenderlo-Ham · balans 555 934 €
- Winch Activiteiten van ingenieurs en aanverwante technische adviseurs Denderleeuw · balans 522 115 €
- Excentric Activiteiten van ingenieurs en aanverwante technische adviseurs Evergem · balans 401 883 €
- LANDarchitecten Activiteiten van ingenieurs en aanverwante technische adviseurs Landen · balans 851 066 €
- Demolar Activiteiten van ingenieurs en aanverwante technische adviseurs Zwevegem · balans 377 940 €
Veelgestelde vragen over Semaco PM
Wat is de omzet van Semaco PM?
Semaco PM legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van Semaco PM?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0812374010 voor Semaco PM, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0812.374.010.
Waar is de zetel van Semaco PM?
Volgens het KBO-register is de zetel van Semaco PM gevestigd in 4031 Luik.
Wat is het eigen vermogen van Semaco PM?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Semaco PM 255 553 €, een solvabiliteit van 44,4 % van het balanstotaal.
Hoeveel werknemers heeft Semaco PM?
Gemiddeld 5,3 voltijdse equivalenten volgens de sociale balans van boekjaar 2025.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Semaco PM?
Het register telt 3 actieve mandaten bij Semaco PM. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Semaco PM
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →