CLEN BV
De score van CLEN verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2026
Evolutie 2023 → 2026: Eigen vermogen -27 % Totaal activa -5 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 11 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van CLEN
| 2026 | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 116 523 € | ||||
| Eigen vermogen | € 1,36 mln | ||||
| Liquide middelen | 6 735 € | ||||
| EBITDA | 3 780 € | ||||
| Totaal activa | € 1,82 mln |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/03/2026neergelegd op 29/09/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/03/2025neergelegd op 27/10/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/03/2024neergelegd op 31/10/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/03/2023neergelegd op 30/10/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/03/2022neergelegd op 28/10/2022
Financiële analyse van CLEN
- Solvabiliteit74,9 %mediaan van de sector: 41,5 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van CLEN
Publicaties van CLEN in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0812.105.972
- Btw-nummer
- BE0812105972
- Peppol
- Niet gevonden op Peppol op 08/11/2026 · Controleren
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 05/06/2009
- Zetel
- 7500 Doornik
- Laatste jaarrekening
- 2026 · neergelegd op 29/09/2026
- Activiteit
- Handelsbemiddeling in de niet-gespecialiseerde groothandel (NACE 46190)
CLEN (BV) is sinds 2009 gevestigd in Doornik en actief in: handelsbemiddeling in de niet-gespecialiseerde groothandel. Voor boekjaar 2026 rapporteert ze een winst van 116 523 € en een eigen vermogen van € 1,36 mln; de omzet is niet gepubliceerd. De solvabiliteit bedraagt 74,9 %, boven de mediaan van de sector (41,5 %).
Vergelijkbare vennootschappen als CLEN
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Compagnie Immobilière d'Anvers Activiteiten van reclamebureaus Antwerpen · balans € 1,82 mln
- PGBL Activiteiten van holdings Erpe-Mere · balans € 1,82 mln
- Lasker Activiteiten van holdings Kasteelbrakel · balans € 1,82 mln
- Compagnie Financiére, Immobiliére et Commerciale Activiteiten van holdings Etterbeek · balans € 1,81 mln
- Reynders Bouw Holding Activiteiten van holdings Riemst · balans € 1,81 mln
- Zandberg Activiteiten van holdings Gent · balans € 1,81 mln
- Sambrinvest & Fremoluc Holding Activiteiten van holdings Charleroi · balans € 1,82 mln
- Arivio Activiteiten van holdings Schoten · balans € 1,81 mln
Veelgestelde vragen over CLEN
Wat is de omzet van CLEN?
CLEN legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2026.
Wat is het btw-nummer van CLEN?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0812105972 voor CLEN, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0812.105.972.
Waar is de zetel van CLEN?
Volgens het KBO-register is de zetel van CLEN gevestigd in 7500 Doornik.
Wat is het eigen vermogen van CLEN?
Bij de afsluiting van boekjaar 2026 bedraagt het eigen vermogen van CLEN 1 361 543 €, een solvabiliteit van 74,9 % van het balanstotaal.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van CLEN?
Het register telt 1 actieve mandaten bij CLEN. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van CLEN
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →