CTFA BV
1,0 VTEDe score van CTFA verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Solvabiliteit
- Liquiditeit
- Intrestdekking
- Rendabiliteit
- Schuldgraad
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2024
Evolutie 2021 → 2024: Eigen vermogen -23 % Totaal activa +5 % Personeelsbestand (gem. VTE) +25 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 9 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Jaarrekeningen van CTFA
| 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 309 405 € | ||||
| Eigen vermogen | € 1,47 mln | ||||
| Liquide middelen | 281 602 € | ||||
| EBITDA | 446 938 € | ||||
| Totaal activa | € 2,34 mln |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 12/08/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 29/08/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 27/10/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 31/08/2022
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2020neergelegd op 30/08/2021
Financiële analyse van CTFA
- Solvabiliteit63,1 %mediaan van de sector: 50,8 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Dekking financiële kosten
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van CTFA
Publicaties van CTFA in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0811.523.972
- Btw-nummer
- BE0811523972
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0811523972 · vastgesteld op 15/10/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 04/05/2009
- Zetel
- 1050 Elsene
- Grootte
- Zeer klein · 1,0 VTE
- Laatste jaarrekening
- 2024 · neergelegd op 12/08/2025
- Activiteit
- Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies (NACE 70200)
CTFA (BV) is sinds 2009 gevestigd in Elsene en actief in: activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies. Voor boekjaar 2024 rapporteert ze een winst van 309 405 € en een eigen vermogen van € 1,47 mln; de omzet is niet gepubliceerd. Met 1,0 voltijdse equivalenten is het een zeer kleine onderneming naar personeelsbestand. De solvabiliteit bedraagt 63,1 %, boven de mediaan van de sector (50,8 %).
Vergelijkbare vennootschappen als CTFA
Zelfde activiteit (NACE-code), zetel in dezelfde provincie, balanstotaal dat het dichtst in de buurt ligt.
- MJ31000 Brussel
- BYC1080 Sint-Jans-Molenbeek
- Wavestone Belgium1210 Sint-Joost-ten-Node
- Thomas Wellens Management1200 Sint-Lambrechts-Woluwe
- XD Production1000 Brussel
- Fund Consulting & Management1170 Watermaal-Bosvoorde
- HVP Finances1000 Brussel
- SD Holding1020 Brussel
Veelgestelde vragen over CTFA
Wat is de omzet van CTFA?
CTFA legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2024.
Wat is het btw-nummer van CTFA?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0811523972 voor CTFA, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0811.523.972.
Waar is de zetel van CTFA?
Volgens het KBO-register is de zetel van CTFA gevestigd in 1050 Elsene.
Wat is het eigen vermogen van CTFA?
Bij de afsluiting van boekjaar 2024 bedraagt het eigen vermogen van CTFA 1 474 070 €, een solvabiliteit van 63,1 % van het balanstotaal.
Hoeveel werknemers heeft CTFA?
Gemiddeld 1,0 voltijdse equivalenten volgens de sociale balans van boekjaar 2024.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van CTFA?
Het register telt 2 actieve mandaten bij CTFA. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van CTFA
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →