R.M.A. BVBA
0,3 VTEDe score van R.M.A. verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2024
Evolutie 2021 → 2024: Totaal activa -42 % Personeelsbestand (gem. VTE) -83 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 9 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van R.M.A.
| 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 137 055 € | ||||
| Eigen vermogen | 93 151 € | ||||
| Liquide middelen | 52 039 € | ||||
| EBITDA | 358 951 € | ||||
| Totaal activa | 341 944 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 05/06/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 27/01/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 18/10/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 23/11/2022
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2020neergelegd op 03/12/2021
Financiële analyse van R.M.A.
- Solvabiliteit27,2 %mediaan van de sector: 40,7 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van R.M.A.
Publicaties van R.M.A. in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0809.978.902
- Btw-nummer
- BE0809978902
- Peppol
- Niet gevonden op Peppol op 05/11/2026 · Controleren
- Rechtsvorm
- BVBA
- Oprichting
- 23/02/2009
- Zetel
- 7700 Moeskroen
- Grootte
- Zeer klein · 0,3 VTE
- Laatste jaarrekening
- 2024 · neergelegd op 05/06/2026
- Activiteit
- Bemiddeling inzake krediet en leningen door makelaars en andere tussenpersonen (NACE 6619904)
R.M.A. (BVBA) is sinds 2009 gevestigd in Moeskroen en actief in: bemiddeling inzake krediet en leningen door makelaars en andere tussenpersonen. Voor boekjaar 2024 rapporteert ze een winst van 137 055 € en een eigen vermogen van 93 151 €; de omzet is niet gepubliceerd. Met 0,3 voltijdse equivalenten is het een zeer kleine onderneming naar personeelsbestand. De solvabiliteit bedraagt 27,2 %, onder de mediaan van de sector (40,7 %).
Vergelijkbare vennootschappen als R.M.A.
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Zakenkantoor Bosmans Overige activiteiten van geldscheppende financiële instellingen Leopoldsburg · balans 340 336 €
- Eurofinconsult Belux Overige activiteiten van geldscheppende financiële instellingen Sankt Vith · balans 339 673 €
- Maes & C° Financiële lease Zaventem · balans 338 528 €
- Vanspauwen Thérèse Overige financiële dienstverlening, exclusief verzekeringen en pensioenfondsen, n.e.g. Diepenbeek · balans 338 198 €
- Bureau D'Assurances Drochmans Levensverzekeringen Gembloers · balans 345 771 €
- Hoornaert - Nolf Overige activiteiten van geldscheppende financiële instellingen Lichtervelde · balans 346 033 €
- Maylan Overige kredietverstrekking Merksplas · balans 336 608 €
- Finance4Sure Overige financiële dienstverlening, exclusief verzekeringen en pensioenfondsen, n.e.g. Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht · balans 336 339 €
Veelgestelde vragen over R.M.A.
Wat is de omzet van R.M.A.?
R.M.A. legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2024.
Wat is het btw-nummer van R.M.A.?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0809978902 voor R.M.A., als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0809.978.902.
Waar is de zetel van R.M.A.?
Volgens het KBO-register is de zetel van R.M.A. gevestigd in 7700 Moeskroen.
Wat is het eigen vermogen van R.M.A.?
Bij de afsluiting van boekjaar 2024 bedraagt het eigen vermogen van R.M.A. 93 151 €, een solvabiliteit van 27,2 % van het balanstotaal.
Hoeveel werknemers heeft R.M.A.?
Gemiddeld 0,3 voltijdse equivalenten volgens de sociale balans van boekjaar 2024.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van R.M.A.?
Het register telt 1 actieve mandaten bij R.M.A.. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van R.M.A.
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →