SPITS Construction BV
11,5 VTEDe score van SPITS Construction verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Eigen vermogen +20 % Totaal activa +20 % Personeelsbestand (gem. VTE) -8 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 10 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van SPITS Construction
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 174 375 € | ||||
| Eigen vermogen | 899 703 € | ||||
| Liquide middelen | 594 698 € | ||||
| EBITDA | 709 775 € | ||||
| Totaal activa | € 1,62 mln |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 26/05/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 20/05/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 28/05/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 08/08/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 05/09/2022
Financiële analyse van SPITS Construction
- Solvabiliteit55,7 %mediaan van de sector: 35,0 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van SPITS Construction
Publicaties van SPITS Construction in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0809.156.974
- Btw-nummer
- BE0809156974
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0809156974 · vastgesteld op 05/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 16/01/2009
- Zetel
- 4608 Dalhem
- Grootte
- Klein · 11,5 VTE
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 26/05/2026
- Activiteit
- Algemene bouw van residentiële gebouwen (NACE 41001)
SPITS Construction (BV) is sinds 2009 gevestigd in Dalhem en actief in: algemene bouw van residentiële gebouwen. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 174 375 € en een eigen vermogen van 899 703 €; de omzet is niet gepubliceerd. Met 11,5 voltijdse equivalenten is het een kleine onderneming naar personeelsbestand. De solvabiliteit bedraagt 55,7 %, boven de mediaan van de sector (35,0 %).
Vergelijkbare vennootschappen als SPITS Construction
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- TCN Construct Burgerlijke en utiliteitsbouw Herve · balans € 1,58 mln
- Immoprom Euregio Burgerlijke en utiliteitsbouw Plombières · balans € 1,55 mln
- BOUWONDERNEMING EECKHOUT en ZONEN Burgerlijke en utiliteitsbouw Wielsbeke · balans € 1,62 mln
- BOUWBEDRIJF WARSON en CONSOORTEN Burgerlijke en utiliteitsbouw Genk · balans € 1,62 mln
- Beethoven Constructie Burgerlijke en utiliteitsbouw Koksijde · balans € 1,61 mln
- R.D.P. Bouwwerken Burgerlijke en utiliteitsbouw Bonheiden · balans € 1,61 mln
- Algemeen Bouwbedrijf M. Govaerts Burgerlijke en utiliteitsbouw Schoten · balans € 1,61 mln
- JOST Burgerlijke en utiliteitsbouw Schilde · balans € 1,63 mln
Veelgestelde vragen over SPITS Construction
Wat is de omzet van SPITS Construction?
SPITS Construction legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van SPITS Construction?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0809156974 voor SPITS Construction, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0809.156.974.
Waar is de zetel van SPITS Construction?
Volgens het KBO-register is de zetel van SPITS Construction gevestigd in 4608 Dalhem.
Wat is het eigen vermogen van SPITS Construction?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van SPITS Construction 899 703 €, een solvabiliteit van 55,7 % van het balanstotaal.
Hoeveel werknemers heeft SPITS Construction?
Gemiddeld 11,5 voltijdse equivalenten volgens de sociale balans van boekjaar 2025.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van SPITS Construction?
Het register telt 2 actieve mandaten bij SPITS Construction. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van SPITS Construction
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →