ENDI BV
De score van ENDI verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Eigen vermogen +10 % Totaal activa +25 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 10 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van ENDI
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 84 728 € | ||||
| Eigen vermogen | 600 474 € | ||||
| Liquide middelen | 662 007 € | ||||
| EBITDA | 124 603 € | ||||
| Totaal activa | 768 533 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 07/04/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 23/05/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 29/04/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 19/05/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 30/05/2022
Financiële analyse van ENDI
- Solvabiliteit78,1 %mediaan van de sector: 58,4 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van ENDI
Publicaties van ENDI in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0808.218.450
- Btw-nummer
- BE0808218450
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0808218450 · vastgesteld op 06/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 05/12/2008
- Zetel
- 2940 Stabroek
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 07/04/2026
- Activiteit
- Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies (NACE 70200)
ENDI (BV) is sinds 2008 gevestigd in Stabroek en actief in: activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 84 728 € en een eigen vermogen van 600 474 €; de omzet is niet gepubliceerd. De solvabiliteit bedraagt 78,1 %, boven de mediaan van de sector (58,4 %).
Vergelijkbare vennootschappen als ENDI
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Femte Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies Nijlen · balans 768 392 €
- Wyfman Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies Moeskroen · balans 768 894 €
- Jeck - Immo Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies Tielt · balans 769 116 €
- DL2 Management Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies Kraainem · balans 769 320 €
- Morcom Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies Brussel · balans 767 725 €
- Eager Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies Gent · balans 767 558 €
- Slice&Curry Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies Brussel · balans 767 391 €
- Melior Traiano Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies Antwerpen · balans 767 143 €
Veelgestelde vragen over ENDI
Wat is de omzet van ENDI?
ENDI legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van ENDI?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0808218450 voor ENDI, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0808.218.450.
Waar is de zetel van ENDI?
Volgens het KBO-register is de zetel van ENDI gevestigd in 2940 Stabroek.
Wat is het eigen vermogen van ENDI?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van ENDI 600 474 €, een solvabiliteit van 78,1 % van het balanstotaal.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van ENDI?
Het register telt 1 actieve mandaten bij ENDI. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van ENDI
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →