W&M BVBA
De score van W&M verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Eigen vermogen +4 % Totaal activa -14 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 10 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van W&M
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 356 € | ||||
| Eigen vermogen | 27 108 € | ||||
| Liquide middelen | 557 € | ||||
| Totaal activa | 120 487 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 08/07/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 23/07/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 18/07/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 14/08/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 31/07/2022
Financiële analyse van W&M
- Solvabiliteit22,5 %mediaan van de sector: 33,6 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van W&M
Publicaties van W&M in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0807.575.874
- Btw-nummer
- BE0807575874
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0807575874 · vastgesteld op 04/11/2026
- Rechtsvorm
- BVBA
- Oprichting
- 04/11/2008
- Zetel
- 3581 Beringen
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 08/07/2026
- Activiteit
- Detailhandel in dames-, heren-, baby- en kinderboven- en onderkleding en kledingaccessoires (algemeen assortiment) (NACE 47716)
W&M (BVBA) is sinds 2008 gevestigd in Beringen en actief in: detailhandel in dames-, heren-, baby- en kinderboven- en onderkleding en kledingaccessoires (algemeen assortiment). Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 356 € en een eigen vermogen van 27 108 €; de omzet is niet gepubliceerd. De solvabiliteit bedraagt 22,5 %, onder de mediaan van de sector (33,6 %).
Vergelijkbare vennootschappen als W&M
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Coquette Lingerie Detailhandel in kleding Beringen · balans 121 309 €
- Rozada Detailhandel in kleding Mol · balans 113 014 €
- Desdemona Detailhandel in kleding Geel · balans 131 266 €
- DUMA Detailhandel in kleding Herk-de-Stad · balans 137 341 €
- Denim Kulture Detailhandel in kleding Ganshoren · balans 120 567 €
- Ahlam 7 Detailhandel in kleding Elsene · balans 121 256 €
- DWDM Detailhandel in kleding Gent · balans 119 422 €
- Kleding Poppe Detailhandel in kleding Zele · balans 119 330 €
Veelgestelde vragen over W&M
Wat is de omzet van W&M?
W&M legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van W&M?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0807575874 voor W&M, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0807.575.874.
Waar is de zetel van W&M?
Volgens het KBO-register is de zetel van W&M gevestigd in 3581 Beringen.
Wat is het eigen vermogen van W&M?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van W&M 27 108 €, een solvabiliteit van 22,5 % van het balanstotaal.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van W&M?
Het register telt 1 actieve mandaten bij W&M. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van W&M
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →