van der Loeff BV
1,0 VTEDe score van van der Loeff verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Eigen vermogen +66 % Totaal activa -7 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 10 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van van der Loeff
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 26 004 € | ||||
| Eigen vermogen | 133 144 € | ||||
| Liquide middelen | 81 376 € | ||||
| EBITDA | 64 710 € | ||||
| Totaal activa | 202 600 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 27/08/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 26/08/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 30/08/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 28/08/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 12/09/2022
Financiële analyse van van der Loeff
- Solvabiliteit65,7 %mediaan van de sector: 44,0 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van van der Loeff
Publicaties van van der Loeff in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0806.407.520
- Btw-nummer
- BE0806407520
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0806407520 · vastgesteld op 01/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 17/09/2008
- Zetel
- 9090 Merelbeke-Melle
- Grootte
- Zeer klein · 1,0 VTE
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 27/08/2026
- Activiteit
- Vervaardiging van metalen constructiewerken en delen daarvan (NACE 25110)
van der Loeff (BV) is sinds 2008 gevestigd in Merelbeke-Melle en actief in: vervaardiging van metalen constructiewerken en delen daarvan. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 26 004 € en een eigen vermogen van 133 144 €; de omzet is niet gepubliceerd. Met 1,0 voltijdse equivalenten is het een zeer kleine onderneming naar personeelsbestand. De solvabiliteit bedraagt 65,7 %, boven de mediaan van de sector (44,0 %).
Vergelijkbare vennootschappen als van der Loeff
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Bomat Vervaardiging van metalen constructiewerken en delen daarvan Remicourt · balans 186 869 €
- Alvolas Vervaardiging van metalen constructiewerken en delen daarvan Oostende · balans 229 166 €
- VAN DEN Plas Vervaardiging van metalen constructiewerken en delen daarvan Geel · balans 139 692 €
- Metallbau Erwin Hansen Smeden en bewerken van metaal en poedermetallurgie Eupen · balans 138 152 €
- Eeckhout service center Vervaardiging van metalen constructiewerken en delen daarvan Kortrijk · balans 192 280 €
- ITL Vervaardiging van metalen constructiewerken en delen daarvan Heusden-Zolder · balans 207 334 €
- Lasfin Vervaardiging van metalen constructiewerken en delen daarvan Zonnebeke · balans 192 336 €
- A.C.S. Vervaardiging van metalen constructiewerken en delen daarvan Estaimpuis · balans 220 816 €
Veelgestelde vragen over van der Loeff
Wat is de omzet van van der Loeff?
van der Loeff legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van van der Loeff?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0806407520 voor van der Loeff, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0806.407.520.
Waar is de zetel van van der Loeff?
Volgens het KBO-register is de zetel van van der Loeff gevestigd in 9090 Merelbeke-Melle.
Wat is het eigen vermogen van van der Loeff?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van van der Loeff 133 144 €, een solvabiliteit van 65,7 % van het balanstotaal.
Hoeveel werknemers heeft van der Loeff?
Gemiddeld 1,0 voltijdse equivalenten volgens de sociale balans van boekjaar 2025.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van van der Loeff?
Het register telt 2 actieve mandaten bij van der Loeff. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van van der Loeff
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →