ELO G2 NV
53,9 VTEDe score van ELO G2 verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van ELO G2
| 2025 | |
|---|---|
| Nettoresultaat | −109 471 € |
| Eigen vermogen | 90 529 € |
| Liquide middelen | 911 537 € |
| EBITDA | −56 235 € |
| Totaal activa | € 1,98 mln |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/01/2025neergelegd op 27/09/2025
Financiële analyse van ELO G2
- Solvabiliteit4,6 %mediaan van de sector: 27,6 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van ELO G2
Publicaties van ELO G2 in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0804.977.660
- Btw-nummer
- BE0804977660
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0804977660 · vastgesteld op 03/11/2026
- Rechtsvorm
- NV
- Oprichting
- 22/08/2023
- Zetel
- 1000 Brussel
- Grootte
- Middelgroot · 53,9 VTE
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 27/09/2025
- Activiteit
- Niet-gespecialiseerde detailhandel waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen (NACE 47110)
ELO G2 (NV) is sinds 2023 gevestigd in Brussel en actief in: niet-gespecialiseerde detailhandel waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een verlies van 109 471 € en een eigen vermogen van 90 529 €; de omzet is niet gepubliceerd. Met 53,9 voltijdse equivalenten is het een middelgrote onderneming naar personeelsbestand. De solvabiliteit bedraagt 4,6 %, onder de mediaan van de sector (27,6 %).
Vergelijkbare vennootschappen als ELO G2
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- BCS Niet-gespecialiseerde detailhandel waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen Brussel · balans 108 038 €
- Dibel Niet-gespecialiseerde detailhandel waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen Dilsen-Stokkem · balans € 1,98 mln
- DE Kleine Winkel Niet-gespecialiseerde detailhandel waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen Lille · balans € 1,97 mln
- AD Deurne Niet-gespecialiseerde detailhandel waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen Antwerpen · balans € 1,97 mln
- AD Terlinden Niet-gespecialiseerde detailhandel waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen Lebbeke · balans € 1,99 mln
- MMB Retail Niet-gespecialiseerde detailhandel waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen Tubeke · balans € 1,96 mln
- Spar V Niet-gespecialiseerde detailhandel waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen Veurne · balans € 1,99 mln
- Delhaize Sint-Lenaarts Niet-gespecialiseerde detailhandel waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen Brecht · balans € 1,99 mln
Veelgestelde vragen over ELO G2
Wat is de omzet van ELO G2?
ELO G2 legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van ELO G2?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0804977660 voor ELO G2, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0804.977.660.
Waar is de zetel van ELO G2?
Volgens het KBO-register is de zetel van ELO G2 gevestigd in 1000 Brussel.
Wat is het eigen vermogen van ELO G2?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van ELO G2 90 529 €, een solvabiliteit van 4,6 % van het balanstotaal.
Hoeveel werknemers heeft ELO G2?
Gemiddeld 53,9 voltijdse equivalenten volgens de sociale balans van boekjaar 2025.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van ELO G2?
Het register telt 2 actieve mandaten bij ELO G2. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van ELO G2
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →