S.T. Protect BV
De score van S.T. Protect verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 2 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van S.T. Protect
| 2025 | 2024 | |
|---|---|---|
| Nettoresultaat | 152 548 € | |
| Eigen vermogen | 257 626 € | |
| Liquide middelen | 232 889 € | |
| EBITDA | 203 350 € | |
| Totaal activa | 301 136 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 25/08/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 29/08/2025
Financiële analyse van S.T. Protect
- Solvabiliteit85,6 %mediaan van de sector: 41,8 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van S.T. Protect
Publicaties van S.T. Protect in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0804.900.159
- Btw-nummer
- BE0804900159
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0804900159 · vastgesteld op 06/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 18/08/2023
- Zetel
- 1800 Vilvoorde
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 25/08/2026
- Activiteit
- Algemene bouw van residentiële gebouwen (NACE 41001)
S.T. Protect (BV) is sinds 2023 gevestigd in Vilvoorde en actief in: algemene bouw van residentiële gebouwen. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 152 548 € en een eigen vermogen van 257 626 €; de omzet is niet gepubliceerd. De solvabiliteit bedraagt 85,6 %, boven de mediaan van de sector (41,8 %).
Vergelijkbare vennootschappen als S.T. Protect
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- TS Renovation Burgerlijke en utiliteitsbouw Zaventem · balans 68 329 €
- Rhosa Construct Burgerlijke en utiliteitsbouw Anderlecht · balans 335 940 €
- Gateway Construction Systems Burgerlijke en utiliteitsbouw Sint-Agatha-Berchem · balans 5 310 €
- Wauters Burgerlijke en utiliteitsbouw Londerzeel · balans 8 521 €
- Fernatech Burgerlijke en utiliteitsbouw Roosdaal · balans 385 343 €
- Itechnix Burgerlijke en utiliteitsbouw Sint-Jans-Molenbeek · balans 181 504 €
- Area Concept Burgerlijke en utiliteitsbouw Zaventem · balans 203 700 €
- Vtherm Burgerlijke en utiliteitsbouw Grimbergen · balans 171 390 €
Veelgestelde vragen over S.T. Protect
Wat is de omzet van S.T. Protect?
S.T. Protect legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van S.T. Protect?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0804900159 voor S.T. Protect, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0804.900.159.
Waar is de zetel van S.T. Protect?
Volgens het KBO-register is de zetel van S.T. Protect gevestigd in 1800 Vilvoorde.
Wat is het eigen vermogen van S.T. Protect?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van S.T. Protect 257 626 €, een solvabiliteit van 85,6 % van het balanstotaal.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van S.T. Protect?
Het register telt 1 actieve mandaten bij S.T. Protect. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van S.T. Protect
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →