ELO Holding NV
De score van ELO Holding verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2023 → 2025: Eigen vermogen -6 % Totaal activa +179 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 3 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van ELO Holding
| 2025 | 2024 | 2023 | |
|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | −19 748 € | ||
| Eigen vermogen | 53 768 € | ||
| Liquide middelen | 31 056 € | ||
| EBITDA | 45 954 € | ||
| Totaal activa | 650 608 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 31/08/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 20/09/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 26/08/2024
Financiële analyse van ELO Holding
- Solvabiliteit8,3 %mediaan van de sector: 60,1 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van ELO Holding
Publicaties van ELO Holding in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0804.821.074
- Btw-nummer
- BE0804821074
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0804821074 · vastgesteld op 06/11/2026
- Rechtsvorm
- NV
- Oprichting
- 16/08/2023
- Zetel
- 1000 Brussel
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 31/08/2026
- Activiteit
- Activiteiten van holdings (NACE 64210)
ELO Holding (NV) is sinds 2023 gevestigd in Brussel en actief in: activiteiten van holdings. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een verlies van 19 748 € en een eigen vermogen van 53 768 €; de omzet is niet gepubliceerd. De solvabiliteit bedraagt 8,3 %, onder de mediaan van de sector (60,1 %).
Vergelijkbare vennootschappen als ELO Holding
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Loant Activiteiten van holdings Kasterlee · balans 650 517 €
- Chapfix Activiteiten van holdings Aalter · balans 651 433 €
- Jubalo Activiteiten van holdings Hasselt · balans 651 517 €
- Delcroix-Rigo Holding Activiteiten van holdings Sombreffe · balans 651 875 €
- Hypconcept Activiteiten van holdings Ardooie · balans 648 451 €
- Martimar Activiteiten van holdings Evere · balans 653 141 €
- Willy Borkelmans Activiteiten van holdings Maaseik · balans 648 081 €
- A Fortiori Activiteiten van holdings As · balans 653 455 €
Veelgestelde vragen over ELO Holding
Wat is de omzet van ELO Holding?
ELO Holding legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van ELO Holding?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0804821074 voor ELO Holding, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0804.821.074.
Waar is de zetel van ELO Holding?
Volgens het KBO-register is de zetel van ELO Holding gevestigd in 1000 Brussel.
Wat is het eigen vermogen van ELO Holding?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van ELO Holding 53 768 €, een solvabiliteit van 8,3 % van het balanstotaal.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van ELO Holding?
Het register telt 4 actieve mandaten bij ELO Holding. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van ELO Holding
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →