Nastimaco BV
De score van Nastimaco verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2023 → 2025: Eigen vermogen +244 % Totaal activa +290 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 3 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Nastimaco
| 2025 | 2024 | 2023 | |
|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 559 197 € | ||
| Eigen vermogen | 808 803 € | ||
| Liquide middelen | 910 847 € | ||
| EBITDA | 751 926 € | ||
| Totaal activa | 997 482 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 26/06/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 02/06/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 20/08/2024
Financiële analyse van Nastimaco
- Solvabiliteit81,1 %mediaan van de sector: 29,5 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Nastimaco
Publicaties van Nastimaco in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0803.798.418
- Btw-nummer
- BE0803798418
- Peppol
- Niet gevonden op Peppol op 04/11/2026 · Controleren
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 10/07/2023
- Zetel
- 9230 Wetteren
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 26/06/2026
- Activiteit
- Handel in eigen onroerend goed (NACE 68110)
Nastimaco (BV) is sinds 2023 gevestigd in Wetteren en actief in: handel in eigen onroerend goed. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 559 197 € en een eigen vermogen van 808 803 €; de omzet is niet gepubliceerd. De solvabiliteit bedraagt 81,1 %, boven de mediaan van de sector (29,5 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Nastimaco
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Immojel Verhuisactiviteiten Halle · balans 997 768 €
- Société de l'Abbaye Haaltert · balans 996 471 €
- Immo Vanden Boer-Vanmanshoven Lommel · balans 996 285 €
- Neven Overijse · balans 997 539 €
- Dokter Verhalle Marie Damienne Oostkamp · balans 997 259 €
- DR. I. Neetens Antwerpen · balans 997 938 €
- Docteur BUI Quoc Bergen · balans 996 780 €
Veelgestelde vragen over Nastimaco
Wat is de omzet van Nastimaco?
Nastimaco legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van Nastimaco?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0803798418 voor Nastimaco, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0803.798.418.
Waar is de zetel van Nastimaco?
Volgens het KBO-register is de zetel van Nastimaco gevestigd in 9230 Wetteren.
Wat is het eigen vermogen van Nastimaco?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Nastimaco 808 803 €, een solvabiliteit van 81,1 % van het balanstotaal.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Nastimaco?
Het register telt 2 actieve mandaten bij Nastimaco. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Nastimaco
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →