Sharpin BV
De score van Sharpin verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Solvabiliteit
- Liquiditeit
- Intrestdekking
- Rendabiliteit
- Schuldgraad
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2023 → 2025: Eigen vermogen +386 % Totaal activa +163 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 3 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Jaarrekeningen van Sharpin
| 2025 | 2024 | 2023 | |
|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 112 334 € | ||
| Eigen vermogen | 260 106 € | ||
| Liquide middelen | 337 449 € | ||
| EBITDA | 161 722 € | ||
| Totaal activa | 423 247 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 06/03/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 28/08/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 26/07/2024
Financiële analyse van Sharpin
- Solvabiliteit61,5 %mediaan van de sector: 55,6 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Dekking financiële kosten
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Sharpin
Publicaties van Sharpin in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0803.617.383
- Btw-nummer
- BE0803617383
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0803617383 · vastgesteld op 17/10/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 05/07/2023
- Zetel
- 8560 Wevelgem
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 06/03/2026
- Activiteit
- Activiteiten van holdings (NACE 64210)
Sharpin (BV) is sinds 2023 gevestigd in Wevelgem en actief in: activiteiten van holdings. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 112 334 € en een eigen vermogen van 260 106 €; de omzet is niet gepubliceerd. De solvabiliteit bedraagt 61,5 %, boven de mediaan van de sector (55,6 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Sharpin
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- KZBFin Activiteiten van holdings Antwerpen · balans 423 778 €
- Vliegen Leon Advies en Implementatie Activiteiten van holdings Hasselt · balans 424 454 €
- Nele DE Ryck Activiteiten van holdings Sint-Niklaas · balans 420 728 €
- JVCO Management Services Activiteiten van holdings Koksijde · balans 426 307 €
- Ravo Eupen Activiteiten van holdings Luik · balans 418 664 €
- Vebaco Activiteiten van holdings Schoten · balans 417 898 €
- DA&X Activiteiten van holdings Affligem · balans 429 548 €
- Beaujean Groupe Activiteiten van holdings Chaudfontaine · balans 416 836 €
Veelgestelde vragen over Sharpin
Wat is de omzet van Sharpin?
Sharpin legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van Sharpin?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0803617383 voor Sharpin, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0803.617.383.
Waar is de zetel van Sharpin?
Volgens het KBO-register is de zetel van Sharpin gevestigd in 8560 Wevelgem.
Wat is het eigen vermogen van Sharpin?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Sharpin 260 106 €, een solvabiliteit van 61,5 % van het balanstotaal.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Sharpin?
Het register telt 1 actieve mandaten bij Sharpin. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Sharpin
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →