DE.LI.CA BV
De score van DE.LI.CA verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2024
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 2 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van DE.LI.CA
| 2024 | 2023 | |
|---|---|---|
| Omzet | 912 094 € | |
| Nettoresultaat | 8 827 € | |
| Eigen vermogen | 83 953 € | |
| Liquide middelen | 63 € | |
| EBITDA | 26 455 € | |
| Totaal activa | 384 646 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 29/08/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 07/10/2024
Financiële analyse van DE.LI.CA
- Solvabiliteit21,8 %mediaan van de sector: 41,8 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van DE.LI.CA
Publicaties van DE.LI.CA in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0802.879.193
- Btw-nummer
- BE0802879193
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0802879193 · vastgesteld op 06/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 19/06/2023
- Zetel
- 3770 Riemst
- Laatste jaarrekening
- 2024 · neergelegd op 29/08/2025
- Activiteit
- Algemene bouw van residentiële gebouwen (NACE 41001)
DE.LI.CA (BV) is sinds 2023 gevestigd in Riemst en actief in: algemene bouw van residentiële gebouwen. Voor boekjaar 2024 rapporteert ze een omzet van 912 094 €, een winst van 8 827 € en een eigen vermogen van 83 953 €. De solvabiliteit bedraagt 21,8 %, onder de mediaan van de sector (41,8 %).
Vergelijkbare vennootschappen als DE.LI.CA
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- JUMA Construct Burgerlijke en utiliteitsbouw Hasselt · balans 384 930 €
- SAP Burgerlijke en utiliteitsbouw Juprelle · balans 380 064 €
- Bouwwerken Droogmans Burgerlijke en utiliteitsbouw Diepenbeek · balans 389 711 €
- Diventi Burgerlijke en utiliteitsbouw La Louvière · balans 343 869 €
- Dahm Sascha Konstruktion Burgerlijke en utiliteitsbouw Amel · balans 385 005 €
- Debremaeker JAN Burgerlijke en utiliteitsbouw Halle · balans 385 207 €
- Bouwondernemingen DEDOBBELEER Burgerlijke en utiliteitsbouw Pajottegem · balans 383 899 €
- PRO ATF Construct Burgerlijke en utiliteitsbouw Asse · balans 386 338 €
Veelgestelde vragen over DE.LI.CA
Wat is de omzet van DE.LI.CA?
Volgens de jaarrekening 2024 neergelegd bij de NBB bedraagt de omzet van DE.LI.CA 912 094 €.
Wat is het btw-nummer van DE.LI.CA?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0802879193 voor DE.LI.CA, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0802.879.193.
Waar is de zetel van DE.LI.CA?
Volgens het KBO-register is de zetel van DE.LI.CA gevestigd in 3770 Riemst.
Wat is het eigen vermogen van DE.LI.CA?
Bij de afsluiting van boekjaar 2024 bedraagt het eigen vermogen van DE.LI.CA 83 953 €, een solvabiliteit van 21,8 % van het balanstotaal.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van DE.LI.CA?
Het register telt 2 actieve mandaten bij DE.LI.CA. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van DE.LI.CA
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →