Otoconsult BV
0,1 VTEDe score van Otoconsult verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 2 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Otoconsult
| 2025 | 2024 | |
|---|---|---|
| Nettoresultaat | 67 622 € | |
| Eigen vermogen | 158 626 € | |
| Liquide middelen | 131 149 € | |
| EBITDA | 119 031 € | |
| Totaal activa | 351 407 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 30/06/2025neergelegd op 30/01/2026
- Boekjaar afgesloten op 30/06/2024neergelegd op 03/02/2025
Financiële analyse van Otoconsult
- Solvabiliteit45,1 %mediaan van de sector: 60,4 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Otoconsult
Publicaties van Otoconsult in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0802.267.105
- Btw-nummer
- BE0802267105
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0802267105 · vastgesteld op 08/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 31/05/2023
- Zetel
- 2100 Antwerpen
- Grootte
- Zeer klein · 0,1 VTE
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 30/01/2026
- Activiteit
- Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten (NACE 62200)
Otoconsult (BV) is sinds 2023 gevestigd in Antwerpen en actief in: activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 67 622 € en een eigen vermogen van 158 626 €; de omzet is niet gepubliceerd. Met 0,1 voltijdse equivalenten is het een zeer kleine onderneming naar personeelsbestand. De solvabiliteit bedraagt 45,1 %, onder de mediaan van de sector (60,4 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Otoconsult
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Kadsys Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten Schaarbeek · balans 539 628 €
- Dannaux Consulting Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten Oud-Heverlee · balans 347 157 €
- Editx Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten Charleroi · balans 346 908 €
- Open Armada Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten Antwerpen · balans 346 399 €
- YEBI Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten Vosselaar · balans 357 151 €
- Modulab Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten Kortrijk · balans 357 746 €
- Gdprwise Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten Antwerpen · balans 345 166 €
- Avensys Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten Lasne · balans 361 565 €
Veelgestelde vragen over Otoconsult
Wat is de omzet van Otoconsult?
Otoconsult legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van Otoconsult?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0802267105 voor Otoconsult, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0802.267.105.
Waar is de zetel van Otoconsult?
Volgens het KBO-register is de zetel van Otoconsult gevestigd in 2100 Antwerpen.
Wat is het eigen vermogen van Otoconsult?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Otoconsult 158 626 €, een solvabiliteit van 45,1 % van het balanstotaal.
Hoeveel werknemers heeft Otoconsult?
Gemiddeld 0,1 voltijdse equivalenten volgens de sociale balans van boekjaar 2025.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Otoconsult?
Het register telt 4 actieve mandaten bij Otoconsult. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Otoconsult
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →