Clear Choice BV

Ondernemingsnummer (KBO) 0802.167.927 · Btw BE0802167927
2800 Mechelen
actief in Overige reiniging van gebouwen; industriële reiniging (NACE 81220)
actief sinds 26/05/2023 (≈ 3 jaar)
Openbaar Openbare fiche: alleen het laatste boekjaar. De score, de historiek en de details openen met een gratis account. Maak een gratis account
Idonis-soliditeitsscore
EDCBA

De score van Clear Choice verschijnt met een gratis account.

Bekijk de score
Profiel
BV sinds 2023
Componenten
  • Samenvatting? / 5
    • Balanssterkte
    • Liquiditeit
    • Terugbetalingscapaciteit
    • Rendabiliteit
    • Traject
    • Conformiteit en register
  • Positie in de sectort.o.v. peers
  • Leverancierskredietop 30 d
  • Leencapaciteitleenbaar
  • Waarderingcentraal

Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.

Detail

Kerncijfers 2025

Omzet99 882 €
Nettoresultaat15 061 €
Eigen vermogen17 061 €
Liquide middelen1 235 €
EBITDA20 799 €
Totaal activa36 331 €
Solvabiliteit47,0 %
De streep toont de sectormediaan: 50,4 % (722 bedrijven).

Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).

De volledige fiche omvat 2 boekjaren; een gratis account toont er 2. →

Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden

Jaarrekeningen van Clear Choice

20252024
Omzet99 882 €
Nettoresultaat15 061 €
Eigen vermogen17 061 €
Liquide middelen1 235 €
EBITDA20 799 €
Totaal activa36 331 €

Neergelegde jaarrekeningen

  • Boekjaar afgesloten op 31/10/2025neergelegd op 01/06/2026
  • Boekjaar afgesloten op 31/10/2024neergelegd op 04/06/2025

Financiële analyse van Clear Choice

Bestuur en controle van Clear Choice

2 actieve bestuurder(s) in het register.

Aandeelhouders en deelnemingen van Clear Choice →

Publicaties van Clear Choice in het Belgisch Staatsblad

Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel

Ondernemingsnummer (KBO)
0802.167.927
Btw-nummer
BE0802167927
Peppol
Ingeschreven · 0208:0802167927 · vastgesteld op 07/11/2026
Rechtsvorm
BV
Oprichting
26/05/2023
Zetel
2800 Mechelen
Laatste jaarrekening
2025 · neergelegd op 01/06/2026
Activiteit
Overige reiniging van gebouwen; industriële reiniging (NACE 81220)

Clear Choice (BV) is sinds 2023 gevestigd in Mechelen en actief in: overige reiniging van gebouwen; industriële reiniging. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een omzet van 99 882 €, een winst van 15 061 € en een eigen vermogen van 17 061 €. De solvabiliteit bedraagt 47,0 %, onder de mediaan van de sector (50,4 %).

Vergelijkbare vennootschappen als Clear Choice

Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.

Veelgestelde vragen over Clear Choice

Wat is de omzet van Clear Choice?

Volgens de jaarrekening 2025 neergelegd bij de NBB bedraagt de omzet van Clear Choice 99 882 €.

Wat is het btw-nummer van Clear Choice?

In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0802167927 voor Clear Choice, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0802.167.927.

Waar is de zetel van Clear Choice?

Volgens het KBO-register is de zetel van Clear Choice gevestigd in 2800 Mechelen.

Wat is het eigen vermogen van Clear Choice?

Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Clear Choice 17 061 €, een solvabiliteit van 47,0 % van het balanstotaal.

Wie is zaakvoerder of bestuurder van Clear Choice?

Het register telt 2 actieve mandaten bij Clear Choice. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.

Idonis

De volledige fiche van Clear Choice

Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.

Volledige fiche openen →
Gratis account in 30 seconden, per e-mail. Zonder bankkaart.
Bronnen : Jaarrekeningen — NBB ↗ Register — KBO ↗ Akten — Belgisch Staatsblad ↗ · Bijgewerkt op 09/08/2026

Zonder kredietkaart, zonder verbintenis.

Wat elk abonnement opent
FreeProEnterprise
Vragen
Analyses per maand ≈ 6≈ 160≈ 100 per gebruiker, in een gedeelde pot
Creditpakketten (zonder vervaldatum) ✓✓✓
Rekeneenheid Uw account wordt gedebiteerd in credits: één analyse ≈ 25 credits, een pakket van 1 000 credits ≈ 40 analyses. Het exacte saldo staat in uw account, de kost van elk antwoord eronder.
De ondernemingsfiche
Zoeken op naam, KBO-nummer of adres ✓✓✓
Identiteit, activiteit, rechtstoestand, gepubliceerde mandaten ✓✓✓
Idonis-score met uitleg (formule en waarden) ✓✓✓
Jaarrekeningen laatste 2 boekjarenalle neergelegde boekjarenalle neergelegde boekjaren
Ratio's 5 basisratio'salle, met herkomstalle, met herkomst
Indicatief leverancierskrediet en leencapaciteit —✓✓
Ramingen (omzet, marges, cashflow) —✓✓
Sectorpositionering op de fiche —✓✓
Indicatieve waardering (vork) —✓✓
Akten in het Belgisch Staatsblad laatste 12 maandenvolledige gepubliceerde historiekvolledige gepubliceerde historiek
Opvolgen
Lijsten van ondernemingen 1 lijst van 5meerdere lijstenmeerdere · gedeeld
Signalen op het dashboard (neerleggingen, Staatsblad, score) ✓✓✓
E-mailalerts —✓✓
Import van een lijst ondernemingsnummers —✓✓
Begrijpen
Verkenner: filters, kaart 50 resultaten200 per pagina200 per pagina
Sectorpagina's (medianen, vergelijking) ✓✓✓
Excel-export (controleerbare formules) —✓✓
Netwerk
Bestuurders, mandaten en personen —✓✓
Eigendomsgrafiek 1 niveaumeerdere niveaus, toestand op datummeerdere niveaus, toestand op datum
Team
Gebruikers, beheerconsole, verbruik per persoon ——✓
Gedeelde creditpot, één factuur ——✓
Gedeelde lijsten ——✓
Integratie
API ——in optie
Idonis in uw eigen AI (MCP) ——in optie