Opulence BV
De score van Opulence verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2023 → 2025: Eigen vermogen +1128 % Totaal activa +852 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 3 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Opulence
| 2025 | 2024 | 2023 | |
|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 146 541 € | ||
| Eigen vermogen | 326 869 € | ||
| Liquide middelen | 24 581 € | ||
| EBITDA | 191 722 € | ||
| Totaal activa | 415 002 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 15/09/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 14/08/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 31/08/2024
Financiële analyse van Opulence
- Solvabiliteit78,8 %mediaan van de sector: 60,1 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Opulence
Publicaties van Opulence in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0801.724.794
- Btw-nummer
- BE0801724794
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0801724794 · vastgesteld op 02/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 12/05/2023
- Zetel
- 1000 Brussel
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 15/09/2026
- Activiteit
- Activiteiten van holdings (NACE 64210)
Opulence (BV) is sinds 2023 gevestigd in Brussel en actief in: activiteiten van holdings. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 146 541 € en een eigen vermogen van 326 869 €; de omzet is niet gepubliceerd. De solvabiliteit bedraagt 78,8 %, boven de mediaan van de sector (60,1 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Opulence
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Societe D'Anesthesiologie DU Houx Watermaal-Bosvoorde · balans 414 981 €
- Tech-Home Activiteiten van holdings Aubange · balans 415 212 €
- Quinze Invest Verhuur en exploitatie van eigen of geleased onroerend goed Brussel · balans 415 221 €
- Urbina Activiteiten van holdings Elsene · balans 296 630 €
- Plan D'Acquisition DE Patrimoine EN Societe Verhuur en exploitatie van eigen of geleased onroerend goed Ukkel · balans 414 637 €
- Orcan Activiteiten van hoofdkantoren Roeselare · balans 415 368 €
- VGW Invest Activiteiten van hoofdkantoren Deerlijk · balans 415 440 €
- O.D.L. Belgium Verhuur en exploitatie van eigen of geleased onroerend goed Knokke-Heist · balans 415 492 €
Veelgestelde vragen over Opulence
Wat is de omzet van Opulence?
Opulence legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van Opulence?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0801724794 voor Opulence, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0801.724.794.
Waar is de zetel van Opulence?
Volgens het KBO-register is de zetel van Opulence gevestigd in 1000 Brussel.
Wat is het eigen vermogen van Opulence?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Opulence 326 869 €, een solvabiliteit van 78,8 % van het balanstotaal.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Opulence?
Het register telt 2 actieve mandaten bij Opulence. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Opulence
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →