GCorp BV
De score van GCorp verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2023 → 2025: Eigen vermogen +86 % Totaal activa +10 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 3 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van GCorp
| 2025 | 2024 | 2023 | |
|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 114 772 € | ||
| Eigen vermogen | 471 843 € | ||
| Liquide middelen | 24 398 € | ||
| EBITDA | 65 381 € | ||
| Totaal activa | € 1,03 mln |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 18/06/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 29/08/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 27/09/2024
Financiële analyse van GCorp
- Solvabiliteit45,9 %mediaan van de sector: 46,9 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van GCorp
Publicaties van GCorp in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0801.127.750
- Btw-nummer
- BE0801127750
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0801127750 · vastgesteld op 06/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 25/04/2023
- Zetel
- 6840 Neufchâteau
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 18/06/2026
- Activiteit
- Activiteiten van holdings (NACE 64210)
GCorp (BV) is sinds 2023 gevestigd in Neufchâteau en actief in: activiteiten van holdings. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 114 772 € en een eigen vermogen van 471 843 €; de omzet is niet gepubliceerd. De solvabiliteit bedraagt 45,9 %, onder de mediaan van de sector (46,9 %).
Vergelijkbare vennootschappen als GCorp
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Wiann Invest Activiteiten van holdings Herk-de-Stad · balans € 1,03 mln
- Collignon Management Activiteiten van holdings Érezée · balans € 1,03 mln
- Rostekop Activiteiten van holdings Gent · balans € 1,03 mln
- Liebert Group Activiteiten van holdings Sint-Genesius-Rode · balans € 1,03 mln
- Klaas Invest Activiteiten van holdings Gent · balans € 1,02 mln
- Deva Pharma Activiteiten van holdings Wielsbeke · balans € 1,02 mln
- Newport Invest Activiteiten van holdings Nieuwpoort · balans € 1,02 mln
- A. Jans Pharma Activiteiten van holdings Bree · balans € 1,03 mln
Veelgestelde vragen over GCorp
Wat is de omzet van GCorp?
GCorp legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van GCorp?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0801127750 voor GCorp, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0801.127.750.
Waar is de zetel van GCorp?
Volgens het KBO-register is de zetel van GCorp gevestigd in 6840 Neufchâteau.
Wat is het eigen vermogen van GCorp?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van GCorp 471 843 €, een solvabiliteit van 45,9 % van het balanstotaal.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van GCorp?
Het register telt 2 actieve mandaten bij GCorp. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van GCorp
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →