UP2 NV
De score van UP2 verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2023 → 2025: Omzet -9 % Eigen vermogen +40 % Totaal activa -12 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 3 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van UP2
| 2025 | 2024 | 2023 | |
|---|---|---|---|
| Omzet | 768 000 € | ||
| Nettoresultaat | 83 610 € | ||
| Eigen vermogen | 503 125 € | ||
| Liquide middelen | 1 832 € | ||
| Totaal activa | € 1,42 mln |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 16/07/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 25/07/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 29/08/2024
Financiële analyse van UP2
- Solvabiliteit35,3 %mediaan van de sector: 58,4 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van UP2
Publicaties van UP2 in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0799.751.241
- Btw-nummer
- BE0799751241
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0799751241 · vastgesteld op 04/11/2026
- Rechtsvorm
- NV
- Oprichting
- 21/03/2023
- Zetel
- 2840 Rumst
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 16/07/2026
- Activiteit
- Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies (NACE 70200)
UP2 (NV) is sinds 2023 gevestigd in Rumst en actief in: activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een omzet van 768 000 €, een winst van 83 610 € en een eigen vermogen van 503 125 €. De solvabiliteit bedraagt 35,3 %, onder de mediaan van de sector (58,4 %).
Vergelijkbare vennootschappen als UP2
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- T-Ellent Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies Antwerpen · balans 32 833 €
- Famunity Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies Mechelen · balans € 1,37 mln
- 2Build Consultancy Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies Rotselaar · balans € 1,41 mln
- EZ-Consult Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies Antwerpen · balans € 1,79 mln
- KLOU Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies Grobbendonk · balans € 1,35 mln
- Logadvice Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies Herent · balans 840 779 €
- M-A.DN Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies Waasmunster · balans 995 561 €
- Audephar Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies Oostkamp · balans 30 345 €
Veelgestelde vragen over UP2
Wat is de omzet van UP2?
Volgens de jaarrekening 2025 neergelegd bij de NBB bedraagt de omzet van UP2 768 000 €.
Wat is het btw-nummer van UP2?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0799751241 voor UP2, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0799.751.241.
Waar is de zetel van UP2?
Volgens het KBO-register is de zetel van UP2 gevestigd in 2840 Rumst.
Wat is het eigen vermogen van UP2?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van UP2 503 125 €, een solvabiliteit van 35,3 % van het balanstotaal.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van UP2?
Het register telt 6 actieve mandaten bij UP2. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van UP2
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →