Houca BV
De score van Houca verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2023 → 2025: Eigen vermogen +198 % Totaal activa +2 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 3 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Houca
| 2025 | 2024 | 2023 | |
|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 101 463 € | ||
| Eigen vermogen | 245 682 € | ||
| Liquide middelen | 9 892 € | ||
| EBITDA | 159 189 € | ||
| Totaal activa | 886 117 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 09/07/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 02/07/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 02/08/2024
Financiële analyse van Houca
- Solvabiliteit27,7 %mediaan van de sector: 55,6 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Houca
Publicaties van Houca in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0799.124.996
- Btw-nummer
- BE0799124996
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0799124996 · vastgesteld op 07/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 03/03/2023
- Zetel
- 8000 Brugge
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 09/07/2026
- Activiteit
- Activiteiten van holdings (NACE 64210)
Houca (BV) is sinds 2023 gevestigd in Brugge en actief in: activiteiten van holdings. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 101 463 € en een eigen vermogen van 245 682 €; de omzet is niet gepubliceerd. De solvabiliteit bedraagt 27,7 %, onder de mediaan van de sector (55,6 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Houca
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- TOP Investments Activiteiten van holdings Gent · balans 886 201 €
- Thosela Activiteiten van holdings Herentals · balans 885 641 €
- Tsar Bomba Activiteiten van holdings Antwerpen · balans 885 606 €
- Eddy Vermonden Activiteiten van holdings Malle · balans 885 601 €
- Jesmehdi Activiteiten van holdings Verviers · balans 885 148 €
- MVN Management Activiteiten van holdings Gent · balans 884 555 €
- N. Holding Activiteiten van holdings Lochristi · balans 884 544 €
- FC Consult Activiteiten van holdings Ieper · balans 884 513 €
Veelgestelde vragen over Houca
Wat is de omzet van Houca?
Houca legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van Houca?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0799124996 voor Houca, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0799.124.996.
Waar is de zetel van Houca?
Volgens het KBO-register is de zetel van Houca gevestigd in 8000 Brugge.
Wat is het eigen vermogen van Houca?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Houca 245 682 €, een solvabiliteit van 27,7 % van het balanstotaal.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Houca?
Het register telt 2 actieve mandaten bij Houca. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Houca
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →