Belstein BV
0,4 VTEDe score van Belstein verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2023 → 2025: Totaal activa +8201 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 3 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Belstein
| 2025 | 2024 | 2023 | |
|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | −167 642 € | ||
| Eigen vermogen | −162 248 € | ||
| Liquide middelen | 2 470 € | ||
| EBITDA | −165 916 € | ||
| Totaal activa | 332 126 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 11/06/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 19/06/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 02/07/2024
Financiële analyse van Belstein
- Solvabiliteit-48,9 %mediaan van de sector: 50,7 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Belstein
Publicaties van Belstein in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0798.440.652
- Btw-nummer
- BE0798440652
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0798440652 · vastgesteld op 05/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 14/02/2023
- Zetel
- 1200 Sint-Lambrechts-Woluwe
- Grootte
- Zeer klein · 0,4 VTE
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 11/06/2026
- Activiteit
- Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies (NACE 70200)
Belstein (BV) is sinds 2023 gevestigd in Sint-Lambrechts-Woluwe en actief in: activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een verlies van 167 642 € en een eigen vermogen van −162 248 €; de omzet is niet gepubliceerd. Met 0,4 voltijdse equivalenten is het een zeer kleine onderneming naar personeelsbestand. De solvabiliteit bedraagt -48,9 %, onder de mediaan van de sector (50,7 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Belstein
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Nibi Coaching Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies Elsene · balans 22 809 €
- Toekomst-Coaching Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies Gent · balans 75 067 €
- Ebro Management & Consultancy Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies Boom · balans 74 588 €
- Freshmind Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies Zaventem · balans 332 292 €
- Daniel Consulting Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies Ukkel · balans 330 279 €
- Stefanie Petersen Consulting Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies Holsbeek · balans 335 229 €
- Philip Naert Consult Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies Watermaal-Bosvoorde · balans 344 229 €
- Mowani Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies Brussel · balans 337 854 €
Veelgestelde vragen over Belstein
Wat is de omzet van Belstein?
Belstein legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van Belstein?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0798440652 voor Belstein, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0798.440.652.
Waar is de zetel van Belstein?
Volgens het KBO-register is de zetel van Belstein gevestigd in 1200 Sint-Lambrechts-Woluwe.
Wat is het eigen vermogen van Belstein?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Belstein -162 248 €, een solvabiliteit van -48,9 % van het balanstotaal.
Hoeveel werknemers heeft Belstein?
Gemiddeld 0,4 voltijdse equivalenten volgens de sociale balans van boekjaar 2025.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Belstein?
Het register telt 1 actieve mandaten bij Belstein. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Belstein
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →