Paam Construct BV
De score van Paam Construct verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2026
Evolutie 2024 → 2026: Omzet +80 % Eigen vermogen +133 % Totaal activa +143 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 3 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Paam Construct
| 2026 | 2025 | 2024 | |
|---|---|---|---|
| Omzet | 845 338 € | ||
| Nettoresultaat | 291 € | ||
| Eigen vermogen | 124 142 € | ||
| Liquide middelen | 37 750 € | ||
| EBITDA | 53 966 € | ||
| Totaal activa | 555 628 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 28/02/2026neergelegd op 28/09/2026
- Boekjaar afgesloten op 28/02/2025neergelegd op 15/09/2025
- Boekjaar afgesloten op 29/02/2024neergelegd op 04/10/2024
Financiële analyse van Paam Construct
- Solvabiliteit22,3 %mediaan van de sector: 45,6 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Paam Construct
Publicaties van Paam Construct in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0798.198.350
- Btw-nummer
- BE0798198350
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0798198350 · vastgesteld op 01/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 07/02/2023
- Zetel
- 9810 Nazareth-De Pinte
- Laatste jaarrekening
- 2026 · neergelegd op 28/09/2026
- Activiteit
- Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, n.e.g. (NACE 43990)
Paam Construct (BV) is sinds 2023 gevestigd in Nazareth-De Pinte en actief in: overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, n.e.g.. Voor boekjaar 2026 rapporteert ze een omzet van 845 338 €, een winst van 291 € en een eigen vermogen van 124 142 €. De solvabiliteit bedraagt 22,3 %, onder de mediaan van de sector (45,6 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Paam Construct
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- First Construct Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, n.e.g. Sint-Gillis · balans 418 883 €
- Banam & Consulte Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, n.e.g. Schaarbeek · balans 605 510 €
- Entreprises Generales - Dicoren Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, n.e.g. Elsene · balans 56 637 €
- Revan Spuitkurk Installatie van isolatie Oostende · balans 462 270 €
- Alex ART Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, n.e.g. Grimbergen · balans 248 345 €
- Hocetec Construction Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, n.e.g. Bergen · balans 867 475 €
- Care 2 Cover Installatie van isolatie Izegem · balans 703 004 €
- ILO Invest Installatie van isolatie Soumagne · balans 331 369 €
Veelgestelde vragen over Paam Construct
Wat is de omzet van Paam Construct?
Volgens de jaarrekening 2026 neergelegd bij de NBB bedraagt de omzet van Paam Construct 845 338 €.
Wat is het btw-nummer van Paam Construct?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0798198350 voor Paam Construct, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0798.198.350.
Waar is de zetel van Paam Construct?
Volgens het KBO-register is de zetel van Paam Construct gevestigd in 9810 Nazareth-De Pinte.
Wat is het eigen vermogen van Paam Construct?
Bij de afsluiting van boekjaar 2026 bedraagt het eigen vermogen van Paam Construct 124 142 €, een solvabiliteit van 22,3 % van het balanstotaal.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Paam Construct?
Het register telt 1 actieve mandaten bij Paam Construct. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Paam Construct
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →