SAM&more BV
1,8 VTEDe score van SAM&more verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2023 → 2025: Eigen vermogen +709 % Totaal activa +272 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 3 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van SAM&more
| 2025 | 2024 | 2023 | |
|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 90 524 € | ||
| Eigen vermogen | 229 046 € | ||
| Liquide middelen | 89 134 € | ||
| EBITDA | 116 938 € | ||
| Totaal activa | 337 113 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 05/05/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 07/05/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 06/06/2024
Financiële analyse van SAM&more
- Solvabiliteit67,9 %mediaan van de sector: 60,6 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van SAM&more
Publicaties van SAM&more in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0797.006.933
- Btw-nummer
- BE0797006933
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0797006933 · vastgesteld op 06/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 11/01/2023
- Zetel
- 9820 Merelbeke-Melle
- Grootte
- Zeer klein · 1,8 VTE
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 05/05/2026
- Activiteit
- Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten (NACE 62200)
SAM&more (BV) is sinds 2023 gevestigd in Merelbeke-Melle en actief in: activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 90 524 € en een eigen vermogen van 229 046 €; de omzet is niet gepubliceerd. Met 1,8 voltijdse equivalenten is het een zeer kleine onderneming naar personeelsbestand. De solvabiliteit bedraagt 67,9 %, boven de mediaan van de sector (60,6 %).
Vergelijkbare vennootschappen als SAM&more
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- QLead Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten Herentals · balans 283 339 €
- SafeSys Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten Sint-Jans-Molenbeek · balans 199 736 €
- Digipply Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten Antwerpen · balans 349 910 €
- Hexpedition Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten Duffel · balans 351 605 €
- GM&A Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten Keerbergen · balans 351 826 €
- BPO Consult Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten Rotselaar · balans 321 265 €
- Els Renders Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten Leuven · balans 317 514 €
- Chat Consult Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten Evergem · balans 420 426 €
Veelgestelde vragen over SAM&more
Wat is de omzet van SAM&more?
SAM&more legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van SAM&more?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0797006933 voor SAM&more, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0797.006.933.
Waar is de zetel van SAM&more?
Volgens het KBO-register is de zetel van SAM&more gevestigd in 9820 Merelbeke-Melle.
Wat is het eigen vermogen van SAM&more?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van SAM&more 229 046 €, een solvabiliteit van 67,9 % van het balanstotaal.
Hoeveel werknemers heeft SAM&more?
Gemiddeld 1,8 voltijdse equivalenten volgens de sociale balans van boekjaar 2025.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van SAM&more?
Het register telt 4 actieve mandaten bij SAM&more. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van SAM&more
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →