WeHave BV
De score van WeHave verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2023 → 2025: Totaal activa +464 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 3 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van WeHave
| 2025 | 2024 | 2023 | |
|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | −324 764 € | ||
| Eigen vermogen | 456 477 € | ||
| Liquide middelen | 118 851 € | ||
| EBITDA | −310 502 € | ||
| Totaal activa | 627 407 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 12/06/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 14/07/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 21/06/2024
Financiële analyse van WeHave
- Solvabiliteit72,8 %mediaan van de sector: 48,5 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van WeHave
Publicaties van WeHave in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0795.870.053
- Btw-nummer
- BE0795870053
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0795870053 · vastgesteld op 07/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 09/01/2023
- Zetel
- 2890 Puurs-Sint-Amands
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 12/06/2026
- Activiteit
- Handelsbemiddeling in de niet-gespecialiseerde groothandel (NACE 46190)
WeHave (BV) is sinds 2023 gevestigd in Puurs-Sint-Amands en actief in: handelsbemiddeling in de niet-gespecialiseerde groothandel. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een verlies van 324 764 € en een eigen vermogen van 456 477 €; de omzet is niet gepubliceerd. De solvabiliteit bedraagt 72,8 %, boven de mediaan van de sector (48,5 %).
Vergelijkbare vennootschappen als WeHave
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Shift Gear Ontwerpen van computerprogramma’s Graven · balans 610 421 €
- Zonga Ontwerpen van computerprogramma’s Antwerpen · balans 627 501 €
- Smartobjects Ontwerpen van computerprogramma’s Elsene · balans 813 456 €
- P-Square Solutions Ontwerpen van computerprogramma’s Gent · balans 495 362 €
- Webwise Ontwerpen van computerprogramma’s Brasschaat · balans 741 519 €
- Inspira Prepress- en premediadiensten Arendonk · balans 246 241 €
- Eazy2Ship Belgium Post- en koeriersdiensten Brussel · balans 418 535 €
- Standard Engineering Ontwerpen van computerprogramma’s Oud-Heverlee · balans 407 074 €
Veelgestelde vragen over WeHave
Wat is de omzet van WeHave?
WeHave legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van WeHave?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0795870053 voor WeHave, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0795.870.053.
Waar is de zetel van WeHave?
Volgens het KBO-register is de zetel van WeHave gevestigd in 2890 Puurs-Sint-Amands.
Wat is het eigen vermogen van WeHave?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van WeHave 456 477 €, een solvabiliteit van 72,8 % van het balanstotaal.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van WeHave?
Het register telt 6 actieve mandaten bij WeHave. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van WeHave
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →