Becatek BV
De score van Becatek verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2023 → 2025: Eigen vermogen +218 % Totaal activa +191 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 3 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Becatek
| 2025 | 2024 | 2023 | |
|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 66 606 € | ||
| Eigen vermogen | 172 166 € | ||
| Liquide middelen | 15 216 € | ||
| EBITDA | 85 674 € | ||
| Totaal activa | 224 178 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 21/05/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 20/05/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 04/06/2024
Financiële analyse van Becatek
- Solvabiliteit76,8 %mediaan van de sector: 55,4 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Becatek
Publicaties van Becatek in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0795.545.696
- Btw-nummer
- BE0795545696
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0795545696 · vastgesteld op 03/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 29/12/2022
- Zetel
- 1140 Evere
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 21/05/2026
- Activiteit
- Ontwerpen van computerprogramma’s (NACE 62100)
Becatek (BV) is sinds 2022 gevestigd in Evere en actief in: ontwerpen van computerprogramma’s. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 66 606 € en een eigen vermogen van 172 166 €; de omzet is niet gepubliceerd. De solvabiliteit bedraagt 76,8 %, boven de mediaan van de sector (55,4 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Becatek
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Slala Ontwerpen van computerprogramma’s Wezembeek-Oppem · balans 222 742 €
- SuriSoft Ontwerpen van computerprogramma’s Vorst · balans 221 658 €
- Funtestiq Ontwerpen van computerprogramma’s Zemst · balans 221 209 €
- VHash Group Ontwerpen van computerprogramma’s Luik · balans 220 414 €
- Mersato Ontwerpen van computerprogramma’s Mortsel · balans 219 289 €
- ZEN Solutions Ontwerpen van computerprogramma’s Watermaal-Bosvoorde · balans 219 196 €
- Softworckx Ontwerpen van computerprogramma’s Dendermonde · balans 229 368 €
- Alpha Centauri IT Services Ontwerpen van computerprogramma’s Brussel · balans 230 217 €
Veelgestelde vragen over Becatek
Wat is de omzet van Becatek?
Becatek legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van Becatek?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0795545696 voor Becatek, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0795.545.696.
Waar is de zetel van Becatek?
Volgens het KBO-register is de zetel van Becatek gevestigd in 1140 Evere.
Wat is het eigen vermogen van Becatek?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Becatek 172 166 €, een solvabiliteit van 76,8 % van het balanstotaal.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Becatek?
Het register telt 1 actieve mandaten bij Becatek. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Becatek
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →