FACU BV
De score van FACU verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2023 → 2025: Eigen vermogen +100 % Totaal activa +98 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 3 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van FACU
| 2025 | 2024 | 2023 | |
|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 44 738 € | ||
| Eigen vermogen | 186 100 € | ||
| Liquide middelen | 168 409 € | ||
| EBITDA | 71 520 € | ||
| Totaal activa | 225 756 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 27/07/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 25/07/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 29/08/2024
Financiële analyse van FACU
- Solvabiliteit82,4 %mediaan van de sector: 53,1 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van FACU
Publicaties van FACU in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0795.204.317
- Btw-nummer
- BE0795204317
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0795204317 · vastgesteld op 07/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 21/12/2022
- Zetel
- 9070 Destelbergen
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 27/07/2026
- Activiteit
- Activiteiten van hoofdkantoren (NACE 70100)
FACU (BV) is sinds 2022 gevestigd in Destelbergen en actief in: activiteiten van hoofdkantoren. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 44 738 € en een eigen vermogen van 186 100 €; de omzet is niet gepubliceerd. De solvabiliteit bedraagt 82,4 %, boven de mediaan van de sector (53,1 %).
Vergelijkbare vennootschappen als FACU
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Kadek Activiteiten van hoofdkantoren Ieper · balans 225 730 €
- BMS-94 Activiteiten van hoofdkantoren Eeklo · balans 226 056 €
- Tences Activiteiten van hoofdkantoren Aalst · balans 226 645 €
- Dynamuynck Activiteiten van hoofdkantoren Kortrijk · balans 224 564 €
- Enerlietch Activiteiten van hoofdkantoren Herve · balans 227 020 €
- Tom Rottier Activiteiten van hoofdkantoren Leuven · balans 227 262 €
- QUHA Activiteiten van hoofdkantoren Oostrozebeke · balans 222 973 €
- Sodija Activiteiten van hoofdkantoren Charleroi · balans 221 992 €
Veelgestelde vragen over FACU
Wat is de omzet van FACU?
FACU legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van FACU?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0795204317 voor FACU, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0795.204.317.
Waar is de zetel van FACU?
Volgens het KBO-register is de zetel van FACU gevestigd in 9070 Destelbergen.
Wat is het eigen vermogen van FACU?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van FACU 186 100 €, een solvabiliteit van 82,4 % van het balanstotaal.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van FACU?
Het register telt 1 actieve mandaten bij FACU. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van FACU
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →