Petfix BV
0,7 VTEDe score van Petfix verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2023 → 2025: Eigen vermogen +55 % Totaal activa +6 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 3 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Petfix
| 2025 | 2024 | 2023 | |
|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 11 280 € | ||
| Eigen vermogen | 69 552 € | ||
| Liquide middelen | 41 465 € | ||
| EBITDA | 30 204 € | ||
| Totaal activa | 297 258 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 22/05/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 04/04/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 10/07/2024
Financiële analyse van Petfix
- Solvabiliteit23,4 %mediaan van de sector: 48,6 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Petfix
Publicaties van Petfix in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0793.980.731
- Btw-nummer
- BE0793980731
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0793980731 · vastgesteld op 04/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 25/11/2022
- Zetel
- 1480 Tubeke
- Grootte
- Zeer klein · 0,7 VTE
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 22/05/2026
- Activiteit
- Veterinaire diensten (NACE 75000)
Petfix (BV) is sinds 2022 gevestigd in Tubeke en actief in: veterinaire diensten. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 11 280 € en een eigen vermogen van 69 552 €; de omzet is niet gepubliceerd. Met 0,7 voltijdse equivalenten is het een zeer kleine onderneming naar personeelsbestand. De solvabiliteit bedraagt 23,4 %, onder de mediaan van de sector (48,6 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Petfix
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Cabinet Veterinaire Allard Claire Veterinaire diensten Zinnik · balans 297 567 €
- Lukas Plancke Veterinaire diensten Izegem · balans 297 216 €
- VET33 Veterinaire diensten Andenne · balans 297 333 €
- Dierenartsenpraktijk Thijs Gunst Veterinaire diensten Aalst · balans 296 963 €
- ACS-Imaging Veterinaire diensten Sint-Gillis · balans 298 134 €
- Lumivet Veterinaire diensten Brussel · balans 296 039 €
- MY Veto-Osteo Veterinaire diensten Aywaille · balans 296 018 €
- Vander Meulen Chris Veterinaire diensten Wingene · balans 299 768 €
Veelgestelde vragen over Petfix
Wat is de omzet van Petfix?
Petfix legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van Petfix?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0793980731 voor Petfix, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0793.980.731.
Waar is de zetel van Petfix?
Volgens het KBO-register is de zetel van Petfix gevestigd in 1480 Tubeke.
Wat is het eigen vermogen van Petfix?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Petfix 69 552 €, een solvabiliteit van 23,4 % van het balanstotaal.
Hoeveel werknemers heeft Petfix?
Gemiddeld 0,7 voltijdse equivalenten volgens de sociale balans van boekjaar 2025.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Petfix?
Het register telt 4 actieve mandaten bij Petfix. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Petfix
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →