Bouture BV
3,3 VTEDe score van Bouture verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2023 → 2025: Eigen vermogen -15 % Totaal activa -22 % Personeelsbestand (gem. VTE) +65 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 3 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Bouture
| 2025 | 2024 | 2023 | |
|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | −17 228 € | ||
| Eigen vermogen | 100 087 € | ||
| Liquide middelen | 20 988 € | ||
| EBITDA | 23 369 € | ||
| Totaal activa | 281 468 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 15/08/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 17/06/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 05/08/2024
Financiële analyse van Bouture
- Solvabiliteit35,6 %mediaan van de sector: 25,9 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Bouture
Publicaties van Bouture in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0793.616.683
- Btw-nummer
- BE0793616683
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0793616683 · vastgesteld op 08/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 16/11/2022
- Zetel
- 1310 Terhulpen
- Grootte
- Zeer klein · 3,3 VTE
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 15/08/2026
- Activiteit
- Activiteiten van eetgelegenheden met volledige bediening (NACE 56111)
Bouture (BV) is sinds 2022 gevestigd in Terhulpen en actief in: activiteiten van eetgelegenheden met volledige bediening. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een verlies van 17 228 € en een eigen vermogen van 100 087 €; de omzet is niet gepubliceerd. Met 3,3 voltijdse equivalenten is het een zeer kleine onderneming naar personeelsbestand. De solvabiliteit bedraagt 35,6 %, boven de mediaan van de sector (25,9 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Bouture
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Fengying Activiteiten van restaurants Rixensart · balans 273 031 €
- Just DO EAT Activiteiten van restaurants Grimbergen · balans 45 €
- Snow Lion Business Activiteiten van restaurants Anderlecht · balans 25 344 €
- LA Fontana Activiteiten van restaurants Sambreville · balans 284 250 €
- Xin Xin Lin Activiteiten van restaurants Ottignies-Louvain-la-Neuve · balans 285 274 €
- Belthacom Activiteiten van restaurants Hasselt · balans 288 713 €
- Zhou-Zhang Activiteiten van restaurants Eigenbrakel · balans 274 249 €
- LC Brasschaat Activiteiten van restaurants Antwerpen · balans 272 405 €
Veelgestelde vragen over Bouture
Wat is de omzet van Bouture?
Bouture legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van Bouture?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0793616683 voor Bouture, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0793.616.683.
Waar is de zetel van Bouture?
Volgens het KBO-register is de zetel van Bouture gevestigd in 1310 Terhulpen.
Wat is het eigen vermogen van Bouture?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Bouture 100 087 €, een solvabiliteit van 35,6 % van het balanstotaal.
Hoeveel werknemers heeft Bouture?
Gemiddeld 3,3 voltijdse equivalenten volgens de sociale balans van boekjaar 2025.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Bouture?
Het register telt 3 actieve mandaten bij Bouture. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Bouture
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →