An Saveyn BV
De score van An Saveyn verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2023 → 2025: Eigen vermogen +297 % Totaal activa +216 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 3 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van An Saveyn
| 2025 | 2024 | 2023 | |
|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 101 874 € | ||
| Eigen vermogen | 282 447 € | ||
| Liquide middelen | 33 448 € | ||
| EBITDA | 128 749 € | ||
| Totaal activa | 326 752 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 29/05/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 30/05/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 03/06/2024
Financiële analyse van An Saveyn
- Solvabiliteit86,4 %mediaan van de sector: 58,4 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van An Saveyn
Publicaties van An Saveyn in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0792.985.688
- Btw-nummer
- BE0792985688
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0792985688 · vastgesteld op 05/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 27/10/2022
- Zetel
- 9840 Nazareth-De Pinte
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 29/05/2026
- Activiteit
- Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies (NACE 70200)
An Saveyn (BV) is sinds 2022 gevestigd in Nazareth-De Pinte en actief in: activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 101 874 € en een eigen vermogen van 282 447 €; de omzet is niet gepubliceerd. De solvabiliteit bedraagt 86,4 %, boven de mediaan van de sector (58,4 %).
Vergelijkbare vennootschappen als An Saveyn
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Raf Jansen Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies Hechtel-Eksel · balans 386 654 €
- OTIX Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies Gent · balans 326 915 €
- Time4Consult Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies Genk · balans 326 578 €
- Fobis Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies Kuurne · balans 326 957 €
- DON'T Blink Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies Écaussinnes · balans 326 509 €
- M&A Chocolates Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies Edegem · balans 327 028 €
- TMAC Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies Geel · balans 327 054 €
- Kemel Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies Geer · balans 327 067 €
Veelgestelde vragen over An Saveyn
Wat is de omzet van An Saveyn?
An Saveyn legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van An Saveyn?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0792985688 voor An Saveyn, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0792.985.688.
Waar is de zetel van An Saveyn?
Volgens het KBO-register is de zetel van An Saveyn gevestigd in 9840 Nazareth-De Pinte.
Wat is het eigen vermogen van An Saveyn?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van An Saveyn 282 447 €, een solvabiliteit van 86,4 % van het balanstotaal.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van An Saveyn?
Het register telt 1 actieve mandaten bij An Saveyn. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van An Saveyn
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →