Erroll BV
De score van Erroll verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2023 → 2025: Eigen vermogen +174 % Totaal activa +84 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 3 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Erroll
| 2025 | 2024 | 2023 | |
|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 72 395 € | ||
| Eigen vermogen | 226 345 € | ||
| Liquide middelen | 179 154 € | ||
| EBITDA | 97 176 € | ||
| Totaal activa | 238 011 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 23/06/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 29/07/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 29/07/2024
Financiële analyse van Erroll
- Solvabiliteit95,1 %mediaan van de sector: 51,1 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Erroll
Publicaties van Erroll in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0791.743.197
- Btw-nummer
- BE0791743197
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0791743197 · vastgesteld op 07/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 03/10/2022
- Zetel
- 4000 Luik
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 23/06/2026
- Activiteit
- Ontwerpen van computerprogramma’s (NACE 62100)
Erroll (BV) is sinds 2022 gevestigd in Luik en actief in: ontwerpen van computerprogramma’s. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 72 395 € en een eigen vermogen van 226 345 €; de omzet is niet gepubliceerd. De solvabiliteit bedraagt 95,1 %, boven de mediaan van de sector (51,1 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Erroll
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Flying Pixel Ontwerpen van computerprogramma’s Vorst · balans 238 507 €
- IT Matters Ontwerpen van computerprogramma’s Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht · balans 237 472 €
- Inphiny Ontwerpen van computerprogramma’s Zaventem · balans 238 576 €
- Diezjietal Ontwerpen van computerprogramma’s Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht · balans 237 384 €
- Eozys Ontwerpen van computerprogramma’s Waver · balans 238 739 €
- Bero Consulting Ontwerpen van computerprogramma’s Grobbendonk · balans 238 781 €
- Phyfactor Ontwerpen van computerprogramma’s Kasterlee · balans 236 998 €
- Juma Programming Ontwerpen van computerprogramma’s Eeklo · balans 239 450 €
Veelgestelde vragen over Erroll
Wat is de omzet van Erroll?
Erroll legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van Erroll?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0791743197 voor Erroll, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0791.743.197.
Waar is de zetel van Erroll?
Volgens het KBO-register is de zetel van Erroll gevestigd in 4000 Luik.
Wat is het eigen vermogen van Erroll?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Erroll 226 345 €, een solvabiliteit van 95,1 % van het balanstotaal.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Erroll?
Het register telt 1 actieve mandaten bij Erroll. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Erroll
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →