Stems-8 BV

Ondernemingsnummer (KBO) 0790.898.705 · Btw BE0790898705
3150 Haacht
actief in Reparatie en onderhoud van elektronische en optische apparatuur (NACE 33130)
actief sinds 16/09/2022 (≈ 4 jaar)
Openbaar Openbare fiche: alleen het laatste boekjaar. De score, de historiek en de details openen met een gratis account. Maak een gratis account
De score
EDCBA
Idonis-soliditeitsscore · jaarrekening 2025

De score van Stems-8 verschijnt met een gratis account.

Bekijk de score
Profiel
BV sinds 2022
Componenten
  • Samenvatting? / 5
    • Solvabiliteit
    • Liquiditeit
    • Intrestdekking
    • Rendabiliteit
    • Schuldgraad
  • Positie in de sectort.o.v. peers
  • Leverancierskredietop 30 d
  • Leencapaciteitleenbaar
  • Waarderingcentraal

Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.

Detail

Kerncijfers 2025

Nettoresultaat19 062 €
Eigen vermogen89 415 €
Liquide middelen98 746 €
EBITDA40 791 €
Totaal activa112 223 €
Solvabiliteit79,7 %
De streep toont de sectormediaan: 52,1 % (51 bedrijven).

Evolutie 2023 → 2025: Eigen vermogen +161 % Totaal activa +42 %

Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).

De volledige fiche omvat 3 boekjaren; een gratis account toont er 2. →

Jaarrekeningen van Stems-8

202520242023
Nettoresultaat19 062 €
Eigen vermogen89 415 €
Liquide middelen98 746 €
EBITDA40 791 €
Totaal activa112 223 €

Neergelegde jaarrekeningen

  • Boekjaar afgesloten op 30/09/2025neergelegd op 16/02/2026
  • Boekjaar afgesloten op 30/09/2024neergelegd op 10/03/2025
  • Boekjaar afgesloten op 30/09/2023neergelegd op 08/04/2024

Financiële analyse van Stems-8

Bestuur en controle van Stems-8

1 actieve bestuurder(s) in het register.

Aandeelhouders en deelnemingen van Stems-8 →

Publicaties van Stems-8 in het Belgisch Staatsblad

Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel

Ondernemingsnummer (KBO)
0790.898.705
Btw-nummer
BE0790898705
Peppol
Ingeschreven · 0208:0790898705 · vastgesteld op 18/10/2026
Rechtsvorm
BV
Oprichting
16/09/2022
Zetel
3150 Haacht
Laatste jaarrekening
2025 · neergelegd op 16/02/2026
Activiteit
Reparatie en onderhoud van elektronische en optische apparatuur (NACE 33130)

Stems-8 (BV) is sinds 2022 gevestigd in Haacht en actief in: reparatie en onderhoud van elektronische en optische apparatuur. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 19 062 € en een eigen vermogen van 89 415 €; de omzet is niet gepubliceerd. De solvabiliteit bedraagt 79,7 %, boven de mediaan van de sector (52,1 %).

Vergelijkbare vennootschappen als Stems-8

Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.

Veelgestelde vragen over Stems-8

Wat is de omzet van Stems-8?

Stems-8 legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.

Wat is het btw-nummer van Stems-8?

In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0790898705 voor Stems-8, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0790.898.705.

Waar is de zetel van Stems-8?

Volgens het KBO-register is de zetel van Stems-8 gevestigd in 3150 Haacht.

Wat is het eigen vermogen van Stems-8?

Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Stems-8 89 415 €, een solvabiliteit van 79,7 % van het balanstotaal.

Wie is zaakvoerder of bestuurder van Stems-8?

Het register telt 1 actieve mandaten bij Stems-8. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.

Idonis

De volledige fiche van Stems-8

Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.

Volledige fiche openen →
Gratis account in 30 seconden, per e-mail. Zonder bankkaart.
Bronnen : Jaarrekeningen — NBB ↗ Register — KBO ↗ Akten — Belgisch Staatsblad ↗ · Bijgewerkt op 09/08/2026

Zonder kredietkaart, zonder verbintenis.

Wat elk abonnement opent
FreeProEnterprise
Vragen
Analyses per maand ≈ 6≈ 160≈ 100 per gebruiker, in een gedeelde pot
Creditpakketten (zonder vervaldatum) ✓✓✓
Rekeneenheid Uw account wordt gedebiteerd in credits: één analyse ≈ 25 credits, een pakket van 1 000 credits ≈ 40 analyses. Het exacte saldo staat in uw account, de kost van elk antwoord eronder.
De ondernemingsfiche
Zoeken op naam, KBO-nummer of adres ✓✓✓
Identiteit, activiteit, rechtstoestand, gepubliceerde mandaten ✓✓✓
Idonis-score met uitleg (formule en waarden) ✓✓✓
Jaarrekeningen laatste 2 boekjarenalle neergelegde boekjarenalle neergelegde boekjaren
Ratio's 5 basisratio'salle, met herkomstalle, met herkomst
Indicatief leverancierskrediet en leencapaciteit —✓✓
Ramingen (omzet, marges, cashflow) —✓✓
Sectorpositionering op de fiche —✓✓
Indicatieve waardering (vork) —✓✓
Akten in het Belgisch Staatsblad laatste 12 maandenvolledige gepubliceerde historiekvolledige gepubliceerde historiek
Opvolgen
Lijsten van ondernemingen 1 lijst van 5meerdere lijstenmeerdere · gedeeld
Signalen op het dashboard (neerleggingen, Staatsblad, score) ✓✓✓
E-mailalerts —✓✓
Import van een lijst ondernemingsnummers —✓✓
Begrijpen
Verkenner: filters, kaart 50 resultaten200 per pagina200 per pagina
Sectorpagina's (medianen, vergelijking) ✓✓✓
Excel-export (controleerbare formules) —✓✓
Netwerk
Bestuurders, mandaten en personen —✓✓
Eigendomsgrafiek 1 niveaumeerdere niveaus, toestand op datummeerdere niveaus, toestand op datum
Team
Gebruikers, beheerconsole, verbruik per persoon ——✓
Gedeelde creditpot, één factuur ——✓
Gedeelde lijsten ——✓
Integratie
API ——in optie
Idonis in uw eigen AI (MCP) ——in optie