LPC Construction BV
4,2 VTEDe score van LPC Construction verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Eigen vermogen +176 % Totaal activa +188 % Personeelsbestand (gem. VTE) +320 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 4 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van LPC Construction
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | |
|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 23 777 € | |||
| Eigen vermogen | 34 217 € | |||
| Liquide middelen | 8 096 € | |||
| EBITDA | 42 679 € | |||
| Totaal activa | 121 840 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 28/05/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 06/06/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 07/06/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 10/12/2023
Financiële analyse van LPC Construction
- Solvabiliteit28,1 %mediaan van de sector: 33,8 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van LPC Construction
Publicaties van LPC Construction in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0786.994.949
- Btw-nummer
- BE0786994949
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0786994949 · vastgesteld op 04/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 10/06/2022
- Zetel
- 4460 Grâce-Hollogne
- Grootte
- Zeer klein · 4,2 VTE
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 28/05/2026
- Activiteit
- Metselwerk (NACE 43910)
LPC Construction (BV) is sinds 2022 gevestigd in Grâce-Hollogne en actief in: metselwerk. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 23 777 € en een eigen vermogen van 34 217 €; de omzet is niet gepubliceerd. Met 4,2 voltijdse equivalenten is het een zeer kleine onderneming naar personeelsbestand. De solvabiliteit bedraagt 28,1 %, onder de mediaan van de sector (33,8 %).
Vergelijkbare vennootschappen als LPC Construction
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Princen Stijn Metselwerk Tongeren-Borgloon · balans 115 568 €
- JB-Restyle Metselwerk Heers · balans 131 776 €
- Storms Investments Metselwerk Duffel · balans 121 635 €
- ELVO Metselwerk Grobbendonk · balans 122 167 €
- Boone Jimmy Metselwerk Dendermonde · balans 122 624 €
- EDAX Metselwerk Antwerpen · balans 120 039 €
- Van Den Houdt Kenny Metselwerk Sint-Niklaas · balans 124 066 €
- Ekose Metselwerk Antwerpen · balans 125 193 €
Veelgestelde vragen over LPC Construction
Wat is de omzet van LPC Construction?
LPC Construction legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van LPC Construction?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0786994949 voor LPC Construction, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0786.994.949.
Waar is de zetel van LPC Construction?
Volgens het KBO-register is de zetel van LPC Construction gevestigd in 4460 Grâce-Hollogne.
Wat is het eigen vermogen van LPC Construction?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van LPC Construction 34 217 €, een solvabiliteit van 28,1 % van het balanstotaal.
Hoeveel werknemers heeft LPC Construction?
Gemiddeld 4,2 voltijdse equivalenten volgens de sociale balans van boekjaar 2025.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van LPC Construction?
Het register telt 1 actieve mandaten bij LPC Construction. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van LPC Construction
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →